segítsetek

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást az útmutatóra és a GYIK-re!
arvai21
Tartózkodási hely: https://mail.cellkabel.hu/squirrelmail/src/login.php

Re: segítsetek

HozzászólásSzerző: arvai21 » 2012.08.28. 10:34

Nekem is lenne 1 kérdésem: Hol lehet a jó irányultságban katonákat toborozni ??? Vagy a laktanyában hol??? :?:

csipkebogyo

Re: Banditatábor 8

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.08.31. 15:08

ortopeter írta:Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy nem engedi a banditatábort 7ről nyolcra emelni. Nem ír ki semit, hogy miért. Esetleg tudna valaki segíteni?

Valamid nincs meg hozzá. Mikor fejleszteni akarsz, ki van írva, miből mennyi kell, és ha valami pirossal van írva, akkor abból nincs elég. Vigyázni kell, mert városlakóból is lehet kevés, ha egyszerre sok épületet fejlesztesz és gyorsan egymás után.

arvai21 írta:Nekem is lenne 1 kérdésem: Hol lehet a jó irányultságban katonákat toborozni ??? Vagy a laktanyában hol??? :?:

Jó játékos nem tud katonákat kiképezni. Küldhet alapanyagot egy gonosznak, aki cserébe képez ki neki sereget, és vagy elküldi neki, ha van laktanyája, vagy megvédi a városait úgy, hogy odaállít védelemre csapatokat.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

KingTyson

HozzászólásSzerző: KingTyson » 2012.09.01. 15:09

Syasztok.

Az lenne a kérdésem, hogy mit jelent az, hogy "kutatnom" kell, valamint hol tehetem meg ezt, mivel új vagyok és nem tudok így katonákat fejleszteni. Előre is köszi!

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.09.02. 13:10

Szia!

A kutatás azt jelenti, hogy ki kell fejlesztened a fegyvert, mielőtt elkezdhetnéd gyártani. Ahhoz, hogy fegyvert kutathass, a Fegyverkovács épületedet megfelelő szintre kell fejleszteni, és rendelkezned kell a kutatáshoz szükséges nyersanyagokkal (deszka, vasrúd és aranypengő).
Fegyverkutatást a Fegyverkovács épületben lehet végezni.

Jó játékos nem képezhet ki katonákat. Ő csak fegyvereket tud gyártani, amit oda tud adni Gonosz játékosoknak. A Gonosz játékos kiképzi a katonákat, és azután vagy odaajándékozza a kiképzett katonákat a Jónak (ehhez a Jónak laktanyát kell építenie, amiben elszállásolja a csapatokat), vagy odaállítja őket védelemre a Jó városaihoz.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Black Paper Moon

HozzászólásSzerző: Black Paper Moon » 2012.09.04. 12:41

Sziasztok!

Több városom is van, és majdnem mindegyikben van laktanya, de csapatokat eddig még csak a fővárosomba kaptam. Viszont ha más városokban rákattintok a laktanyára, akkor a fővárosomban lévő laktanya adatait látom. Ez most akkor hogy is van?
A különböző városaimban lévő laktanyák szálláshelyei összevonódnak?

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.09.10. 14:13

Igen, a laktanyahelyek univerzálisak, tehát minden városodra érvényesek. Ezzel meg tudod azt csinálni, hogy olyan városokban képezel ki csapatokat, ahol nincs is laktanya, illetve specializálni tudod a városaidat, mondjuk egyet raktárvárosnak a telepestáborokhoz (a legjobb, ha ez a főváros), pár másikat kiképzőközpontnak csapatok gyártásához, a többit meg laktanyavárosnak.
Jó játékot mindenkinek!

Black Paper Moon

HozzászólásSzerző: Black Paper Moon » 2012.10.06. 17:55

Sziasztok! (Megint itt vagyok...)

Nos, kiderült, hogy tesóm is játszik Torpián. És tudom, hogy ha közös IP-ről megy két fiók, akkor azt be kell jelenteni... Csak azt nem találom, hogy hol. Valaki segítene?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2012.10.06. 18:04

Black Paper Moon írta:Sziasztok! (Megint itt vagyok...)

Nos, kiderült, hogy tesóm is játszik Torpián. És tudom, hogy ha közös IP-ről megy két fiók, akkor azt be kell jelenteni... Csak azt nem találom, hogy hol. Valaki segítene?

Szia
A kérdésedre választ itt találsz:
Közös internetcsatlakozásról történő játék / Többfiókozás
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Black Paper Moon

HozzászólásSzerző: Black Paper Moon » 2012.10.07. 12:09

Hanga írta:Szia
A kérdésedre választ itt találsz:
Közös internetcsatlakozásról történő játék / Többfiókozás

Köszönöm a választ! nicesmile

xdpocok

HozzászólásSzerző: xdpocok » 2013.02.16. 11:38

hello!
olyan kérdésem van hogy hogyan kel telepest csinálni? mert sajnos nem jöttem rá edig:/

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”