új szerver - több napos csaták?

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást az útmutatóra és a GYIK-re!
Csincsi

új szerver - több napos csaták?

HozzászólásSzerző: Csincsi » 2012.04.22. 21:41

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne, amit már más Testvériség vezetőjével is tárgyalás alá vontunk... mégpedig az új harci algoritmusról...
Az rendben van, hogy nekünk kell kitalálni mivel hogyan érdemes csatázni, bár nyilván kissé nehézkes egy 2 szerver óta megszokott trenden változtatni.
Azonban a fővárosok elleni csatákkal kapcsolatban az alábbiakat figyeltük meg:
10 martalóc egy gonosz fővárost 15 perc alatt csapott meg a 2. nap..
másnap 38 martalóc egy gonosz fővárost 1:15 alatt csapott meg...
60 martalóc másnap 1:35 óráig csatázott
ma kísérleteztünk egyet: 80 martalóc és 80 íjász 3 órán keresztül csatázott...
Ha ez így folytatódik, akkor napokig tartó csatákra is fel kell készülnünk... tekintettel arra, hogy az ostromgépekkel így is napokat fogunk gyalogolni, jó lenne tudni legalább ennyit, hogy hogyan is változott a csataidő...? Mitől függ? Mitől lesz egy fal nélküli város elleni csata ilyen irgalmatlanul hosszú?
Köszönöm a választ - a többiek nevében is:)
Csin

Gabesz

Re: új szerver - több napos csaták?

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.04.24. 09:59

Kiegészítettem a csaták menetéről szóló témát, itt megtalálod a kérdésedre a választ:
viewtopic.php?f=76&t=10641
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”