Korona

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást az útmutatóra és a GYIK-re!
Domcse

Korona

HozzászólásSzerző: Domcse » 2012.02.13. 01:47

Sziasztok nekem az a kérdésem, hogy ha a torpia fiókom bezárom akkor a koronákat át tudom vinni egy másik szintén Upjers játékba?Pl Koyotl?
Természetesen vásárolt koronára gondolok ami még van..mert azt tudom hogy az e-mail-be kapok egy transz kódot amivel jóváírhatom a másik világ karakterében .de eddig csak a Torpia W1-W2 közt használtam.
Köszönöm a mielőbbi választ. Üdv Domcse nicesmile

Levander
Kapcsolat:

Re: Korona

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.02.13. 09:29

Nem, a játékok között ilyen átjárhatóság nincs. :)

honor

HozzászólásSzerző: honor » 2012.02.22. 08:40

De ha nem játszom végig a játékot, hanem közben kiregisztrálok, akkor is jön egy e-mail arról, hogy ennyi és ennyi koronád volt (van) és ezt később átviheted a másik torpia szerverre, vagy a később újrainduló jelenlegi szerverre?
Ugye? :)

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.02.22. 12:18

Igen, honor, akkor is jön kód. Azt is megteheted, hogy pl. pár szervert kihagysz, és később váltod be.
A kódnak nincs kimondott szavatossági ideje, de azért jó legkésőbb pár hónapon belül felhasználni a biztonság kedvéért.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”