Piac

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Levander
Kapcsolat:

Re: PIAC

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.07.30. 08:55

Hát no komment, valóban. :)
De a többi hal dettó ilyen... Az pedig a másik röhejes dolog, hogy a legmagasabb szintű játékosok egymás között a piacon 1 A$-ért adogatják a szintjükön fogható halakat...

VLevi

HozzászólásSzerző: VLevi » 2011.08.03. 15:57

színes halat nem lehet eladni :?: questionlips :?: questionlips :?: questionlips

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.08.03. 17:32

MasterFUN írta:Hasonló képpen vagyok... jelenleg semmi értelme az akváriumban tápolni a halakat, hogy értékesebbek legyenek... így viszont nagyobb hasznot sem lehet elérni.. simán tennék a játékba egy korlátot, hogy a hal értékét max 10%-al lehet alacsonyabbra vagy magasabbra tenni rögtön másként festene a morál a piacon... jelenleg tőzsde érzete van, mert spekulánsok állandóan a padlón tartják az árakat

Szia

Ezzel csak egy probléma van.
Ha te egy egyes szintű csókos durbincsot fogtál, annak mondjuk az értéke 3 A$. Én fogtam egy 10-es szintűt, annak az értéke mondjuk 10A$. Te a haladat kiteheted 3A$-ért, nekem viszont minimum 9A$-ért kell eladni. Szerintem hány olyan hal kerül még a piacra, ami a te és az én ajánlatom közé furakszik? Szerinted az én halamat mikor vennék meg? Ez a minimum ár épp olyan kitolás lenne mindenkivel, mint amennyi haszna lenne.

aerendil írta:A másik igazából egy probléma lenne, ami nem hiszem, hogy bug (bár nincs leírva sehol, hogy így lenne), de mindenképpen furcsa számomra. A következőről lenne szó: Lejárt az 1 hetes ingyenes prémium tagságom, és a piacon szívesen vásároltam volna prémium halat, de nem tudtam, mivel azt írja csak prémium felhasználóknak elérhető. Egyrészt ez nincs leírva se a prémium előnyöknél, se a piac leírásánál, hogy a piacon való prémium hal vásárláshoz is prémium tagság szükséges. A másik probléma az, hogy ezáltal ha vennék is prémium tagságot, akkor kinek adjam el a prémium halakat, ha csak szintén prémium felhasználó tudja megvenni aki maga is kitudja fogni?...

Szia

Ez bizony jogos felvetés és köszönet érte. Mindenesetre ennek utána nézünk, hogy valóban így van-e és ha igen, akkor valamilyen formában fel fogjuk tüntetni ezt a figyelmeztetést. :)

kata1234 írta:Miért nem lehet a piacon érmét is eladni? Úgy mint a többi játékben (énkicsitanyám, kertbirodalom..stb)

Jelenleg így működik a piac. A Javaslatok és ötletek topikban javasold ezt és ha többen is támogatják, valamint a fejlesztők is úgy döntenek, akkor akár megvalósulhat ez a kérés. Persze ezt ne vedd készpénznek, de a játékosok javaslataiból olykor szoktak szemezgezni az illetékesek.

VLevi írta:színes halat nem lehet eladni :?: questionlips :?: questionlips :?: questionlips

Nem. :) Azok speciális halak. Olyanok, mint a trükksulis halak. Eladni és megvenni van lehetőség, de a feladatoknál nem tudod felhasználni.

VLevi

HozzászólásSzerző: VLevi » 2011.08.03. 19:11

akkor olyanok soha nem lesznek iconcry nicefrown :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Rega

Re: Piac

HozzászólásSzerző: Rega » 2012.03.23. 12:46

Sziasztok!
31-s szintű karácsonymedúzámat eladnám jó pénzért, (tó aktiválásra gyűjtök) akit érdekel keressen itt, vagy írjon üzenetet a játékban.
Mindenkinek szép napot!

Vissza: “Általános”