Piac

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Levander
Kapcsolat:

Re: PIAC

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.06.25. 15:01

Azért, hogy a 300 A$-t érő érmét ne több tízezerért tudjuk eladni.
Ezt nem véletlenül vették ki sok Upjers játékból.

Dalmucy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dalmucy » 2011.06.27. 18:14

maryboszy írta:Sziasztok! Van egy észrevételem amit szeretnék megosztani! A piac teljesen leállt, szerintem azért, mert sokan nem tudják, hogy is kell csinálni. Az a gond, hogy amikor rálépnek a raktárra, akkor ott látnak egy értéket és aszerint teszik piacra a halat, pedig a valós értéke nem annyi, hanem amikor a piaci standjára rámegy ott láthatja, hogy melyik halnak mennyi az értéke, és aszerint kellene feltenni a halat! :evil:

Húú, de jó, hogy ezt írtad! :D Igazából én sem tudtam, hogy mennyi az értéke egy halnak.. (Bár azért elég gyanúsnak tartottam, hogy pl. egy 2 szintes csókos durbincsnak az ˝értéke˝ 13A$..)
Üdv.: Dalmucy

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.06.27. 18:19

Nem értem a problémát... A piacon alapból magasabb értéket ír ki a raktári árnál. Szóval így ti is csak jobban jártok. Szóval mi ezzel a gond? O_o

moirasmile

HozzászólásSzerző: moirasmile » 2011.06.30. 13:41

Segítség!
Lehet én vagyok a béna, de megváltozott a piac és nem tudok eladni halat. Nincs stand, amire odahúzhatnám az eladni kívánt halat. Mit csináljak?

kiara20090214

HozzászólásSzerző: kiara20090214 » 2011.06.30. 14:40

Sziasztok.Segitsen valaki,mert eddig ment a piaci eladás,de most egy kis változás lett és nem tudok eladni.Amikor rámegyek az eladásra és kiválasztom a hala automatikusan az elado halakra dob.Hogy tudnék eladni?

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2011.06.30. 15:52

Nálam sem működik a dolog, a Támogatás válaszát másolom ide- remélem segít
Támogatás írta:Szia,

Mikor kiválasztottad, hogy milyen halfajtából szeretnél eladni és megjelennek az egyes halak képei, akkor ott a
képeken jobbra alul látsz egy kis ikonkát, olyan, mint a piac épülete miniben. Kattints erre, így tudod a piacot a
szokott módon a piacra tenni. Ma változtattunk ezen, mert talán sok játékosunknak könnyebbséget okoz, ha nem húzni
kell a halakat, így talán kevésbé friss böngészőkkel is gondmentesebben lehet játszani. Ha nem látod az ikont, akkor
a böngésződ még nem vette észre, hogy le kellene tölteni egy friss grafikát.

A játék új frissítéseinek első megjelenítésekor lehetséges gond, azért, mert a számítógéped lehet, hogy a
gyorsítótárból szeretné betölteni a grafikákat, de értelemszerűen ott még nem találhatja. Ezért néha nyomj egy
F5-gombot, ilyenkor minden a szerverről töltődik be és valószínűleg ez önmagában megoldja a gondodat.

Ha nem, akkor itt a böngésződ vagy a böngésződ és az internetkapcsolatod együttesen okozhat valamilyen problémát.

Az első tipp, hogy mindig legyen a számítógépeden több böngésző, ha van rá lehetőséged. Mert ha az egyikkel van
valami hasonló gond, a másik segítségével mindig tovább játszhatsz. Pár jó böngésző:
Opera: http://www.opera.com/download/
Safari: http://www.apple.com/safari/download/

Ha mindez nem segített volna, akkor második tippként feltehetőleg valamilyen korábbi böngészési adat, tehát a
böngésződ gyorsítótára okozza a bajt, érdemes lenne törölni.

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.06.30. 16:08

Nálam működik... Chrome-mal rendben van. Ti mit használtok?
Amúgy ez megint a frissítéssel lesz összefüggésben.

Amúgy így működik az új eladás:

1. Piac / Eladnék

2. Kiválasztod a hal fajtáját.

3. Jobb alsó sarokban lévő ikonra kell kattintani, majd megadni az eladási árat. Lepipázod és már kész is.

Kép

kiara20090214

HozzászólásSzerző: kiara20090214 » 2011.06.30. 16:23

Köszönöm a segitséget,most már tudom,hogy miért nem sikerül,ugyanis nekem nincs a halak jobb oldalán semmilyen piaci ikon,Remélem valamikor nálam is feltünik mert igy elég gáz.

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.06.30. 16:25

Eltérő ütemben frissül mindenkinél a játék. :) Holnapra szerintem nálad is rendben lesz. ;)

hood75

HozzászólásSzerző: hood75 » 2011.06.30. 16:35

Sziasztok!

Nálam se megy! Firefoxnál F5, nem jó. Sütik előzmények törlése, nem jó. IE, Chrome, ugyanaz. Eddig úgy ment, ahogy Levander írta.

Nálam most így:

Klikk eladásra, halak típusát sorolja fel:

Kép

Klikk a durbincsra, átkerülök a Minden ajánlathoz, felsorolva durbincsokat, és azt is szint szerinti sorrendben:

Kép

Vissza: “Általános”