Beszélgessünk

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Piedone

Beszélgessünk

HozzászólásSzerző: Piedone » 2011.08.24. 10:11

Sziasztok!

Ezt a témát azért hoztam létre hogy itt a játékról (Free Aqua Zoo) lehessen általánosságban beszélni, ne kelljen számtalan témát nyitni!

Piedone
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Piedone 2011.08.24. 12:23-kor.
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

Wonderful

Re: Beszélgessünk

HozzászólásSzerző: Wonderful » 2011.08.24. 10:36

.......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wonderful 2011.09.07. 13:34-kor.

Gábor013

HozzászólásSzerző: Gábor013 » 2011.08.24. 11:34

:D
KépKép
A kép 1. felére ha rákattintasz a topikom jön be ha a 2. felére mész rá akkor pedig a mintakertem ;)

Piedone

HozzászólásSzerző: Piedone » 2011.08.31. 10:23

Tud valaki valami konkrét dolgot mire szolgál a buszmegálló?

Hellobetty

HozzászólásSzerző: Hellobetty » 2011.09.01. 09:53

Sziasztok!

Ez a buszmegálló, egy nagy átcseszés! veryangry veryangry veryangry
Nem vagyok prémiumos, úgyhogy nehezen összegyűjtögetem 16 érmét, na mondom tegnap veszek pár érméért köveket(maradt 6), hogy megtudjam nyitni... mikor beléptem, a MÉH telepet csak akkor használhatom, ha megint összegyűjtök nemtudom hányszáz követ, a másik 2 épülethez meg oda van írva hogy hamarosan... de valószínűnek tartom, hogy azokat is kövekkel lehet megnyitni! Szóval semmit nem tudok ott csinálni!
Aki nem fizet a játékért, annak nem jár semmi?! Hol van itt az igazságosság??

Nesze semmi fogd meg jól, köszönjük...

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.09.01. 11:16

Szia

Ez a játékhoz alapvetően nem tartozik hozzá. Ez azért lett létrehozva, hogy eltérő idő alatt, de mindenki kapjon valami újat. Viszont ennek semmi köze a Prémiumtagsághoz. A legtöbben egyszer rendelnek havonta érmét bankkártyás fizetéssel. Azért kapnak 50 érmét, az egytől egyig a tagságra megy el. Szóval elhiheted, nem vagy egyedül. :) Én is játszok, de messze nincs még annyi kövem, az érméimet pedig nem fogom beváltani, mert idővel úgyis kihalászom a maradékot. Hosszú távon tervezd a játékot, ne egyik pillanatról a másikra. :)

Hellobetty

HozzászólásSzerző: Hellobetty » 2011.09.07. 11:35

Na sziasztok!

Ugye, hogy tudtok jó kis újításokat is csinálni! Ez szerintem nagyon korrekt,hogy most mindenki kapott, nem csak a prémiumosok!

Köszönjük
lol

Piedone

HozzászólásSzerző: Piedone » 2011.09.07. 11:40

Így van és egészen sok A$-t fog kapni az ember ha napi szinten belép :)

eldzsi

HozzászólásSzerző: eldzsi » 2011.09.07. 19:10

Hellobetty írta:Sziasztok!

Nem vagyok prémiumos, úgyhogy nehezen összegyűjtögetem 16 érmét, na mondom tegnap veszek pár érméért köveket(maradt 6), hogy megtudjam nyitni... mikor beléptem, a MÉH telepet csak akkor használhatom, ha megint összegyűjtök nemtudom hányszáz követ, a másik 2 épülethez meg oda van írva hogy hamarosan... de valószínűnek tartom, hogy azokat is kövekkel lehet megnyitni! Szóval semmit nem tudok ott csinálni!

szia, azzal együtt, hogy én is felhúztam magam a MÉH-telep újabb kőigényén, megnyugtatlak, hogy azon az egy hét ingyenes prémiumon kívül egy percig sem voltam az "elit klubban" és tallért se vettem, ezek ellenére szerintem elég jól haladok. Igaz, sokat kell még pecáznom, mire meglesz a MÉH-telep és nem is egész nap van időm a játékra, az "egyszerű mezei" játékos is eljuthat a premcsisek játékába :D
Ami más mint az, amit értéknek tartasz,
Az valaki másnak még érték lehet

Wonderful

HozzászólásSzerző: Wonderful » 2011.09.07. 23:48

eldzsi írta:
Hellobetty írta:Sziasztok!

szia, azzal együtt, hogy én is felhúztam magam a MÉH-telep újabb kőigényén, megnyugtatlak, hogy azon az egy hét ingyenes prémiumon kívül egy percig sem voltam az "elit klubban" és tallért se vettem, ezek ellenére szerintem elég jól haladok. Igaz, sokat kell még pecáznom, mire meglesz a MÉH-telep és nem is egész nap van időm a játékra, az "egyszerű mezei" játékos is eljuthat a premcsisek játékába :D

Megjegyezném, hogy a prémiumtagsággal sem jár együtt, hogy több érmét kapnak, vagy hogy több követ horgásznak! Tagság nélkül is vásárolhat az ember érmét, amit kövekre (bár én nagyon drágállom, de ki nem ? :D ), vagy akármire költhet. Sőt, kifejezetten kevesebb követ fogtam a tagság alatt! Általában 1-2 vagy 5 db-ot. :( "Egyszerű mezei" játékosként rózsaszínből 10-es fogásom is volt! Személy szerint azt vettem észre, hogy olyankor a vásárlók igényei a halak szintjét illetően az egekbe szöknek, és igen keveset akarnak érte fizetni! :D Azok az előnyök, amelyeket a prémiumtagság nyújt, igazából csak kényelmi szempontból fontosak (nem kell a halacskákat egyesével szórakoztatni, kiírja a vásárlók igényeit....stb.), kivéve persze a prémiumhalakat. Aki pedig ennyire kényelmes az vállalja az ezzel járó kiadásokat is! :D

Vissza: “Általános”