Csalik ára, és a hatékonyságuk közötti összefüggés?

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Piedone

Re: Csalik ára, és a hatékonyságuk közötti összefüggés?

HozzászólásSzerző: Piedone » 2011.12.15. 13:57

Prémium tagsággal 1 hónap alatt simán összehozható ha nem költesz a feladatokra és egyéb felesleges dolgokra :)
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

Wonderful

HozzászólásSzerző: Wonderful » 2011.12.15. 15:09

De költök! :lol:

Piedone

HozzászólásSzerző: Piedone » 2011.12.15. 16:54

Wonderful írta:De költök! :lol:

Akkor légy türelmes összefog jönni - szerintem viszont 13-as szint felett igenis szükség van a kisbalatoni tóra igen csak értékes halakat lehet kifogni melyre jó kereslet van és a vevők is igen csak megfizetik!
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

pocsolyalakó

HozzászólásSzerző: pocsolyalakó » 2011.12.16. 05:36

Köszönöm a válaszokat. Igyekszem türelmes lenni.

Már csak kilencvenvalahányezer hiányzik a tóhoz. Nehezen jött össze eddig, nem is kapkodtam a szintlépéssel, hogy gyűljön a pénz. Feladatra nem is költöttem, egy akváriumot fejlesztettem csak, és igyekeztem úgy tenyészteni, hogy jó pénzt fogjak rajta. Türelmes vagyok, de előbb-utóbb betelik a várakozó vevők sora a kiszolgálhatatlan, de elméletben "jól tejelő" vevőkkel.
Csupán ezért bosszantó, hogy lassan már csak a varázslóval tudok halat fogni.

Persze kiárusítást bármikor rendezhetek. Van annyi halam, hogy szerintem összejönne a hiányzó összeg. Prémium nélkül is. Persze lehet dorongolni, mert nem költök a játékra valós pénzt, de ez nálam elvi kérdés. Ilyesmire nem költök. Van kire, mire elkölteni, jön a karácsony éppen, de ha nem akkor kiscipő, kisruha kell. Az fontosabb.

Az általam játszott upjers-es játékok közül ez pedig talán az egyik legdrágább. Viszont cserébe szórakoztató, egy fárasztó munkanap után kifejezetten jól esik halat csiklandozni. :D

Vissza: “Általános”