Kalandozás

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Enderke

Kalandozás

HozzászólásSzerző: Enderke » 2014.10.27. 10:28

Kedves Gabesz!

A kalandozásnál elég zavaró, hogy az elküldött katonákat mindig a lista elejére teszi. Nem lehetne ezt megfordítani? Így nem kellene mindig hátralapozni, ha el akarok küldeni egy újabb katonát.
A katonák elnevezése is segítené a játékmenetet. Pl. Ha 2 ugyanolyan szintű és fajtájú katonából csak az egyiket szeretném elküldeni kalandozni, amelyik fel van szerelve. A kalandozásnál nincs megkülönböztetés. Ha el lehetne nevezni őket, ez már meg is oldódna.

Istikam

Re: Kalandozás

HozzászólásSzerző: Istikam » 2014.10.28. 19:33

Én is csatlakoznék a javaslathoz.
Hasznosnak és jó ötletnek tartanám, ha azok a szörnyek lennének elöl a listában, amelyeknek éppen le kell zárni a kalandozását, illetve még nem lettek elküldve kalandozni.

sylmarvia

Kalandozás versenykategória

HozzászólásSzerző: sylmarvia » 2014.12.22. 09:45

Lehetne e pl:kettő- három kategóriát kérni, a versenyhez? Ugyanis, nagy a távolság, a most kezdő és kb egy éve kezdett versenyzők között, mint katonákban, mint azok fejlesztésében stb. Pl: én most kezdtem 5 katonával 4-s szintűek, igyekszek sokat túráztatni, ingázok a troll- fenevad között. 10 000 kalandponttal Esélyem sincs 80 ezret elérni kb. hogy 100 gyertyát összegyűjtsek. Legyen egy kezdő szint kezdő értékkel meg egy magas szint magas értékkel. Köszönöm

Ranchor108

Re: Kalandozás

HozzászólásSzerző: Ranchor108 » 2014.12.22. 12:15

Istikam írta:Én is csatlakoznék a javaslathoz.
Hasznosnak és jó ötletnek tartanám, ha azok a szörnyek lennének elöl a listában, amelyeknek éppen le kell zárni a kalandozását, illetve még nem lettek elküldve kalandozni.

Ez valóban egy nagyon jó ötlet, már korábban is akartam róla írni, csak mindig elfelejtettem. Főleg akkor zavaró ez, amikor hatnál több harcos van: feleslegesen kell kattingatni amiatt, hogy az elküldöttek előre kerülnek és nem hátra.

Ranchor108

Re: Kalandozás versenykategória

HozzászólásSzerző: Ranchor108 » 2014.12.22. 12:18

sylmarvia írta:Lehetne e pl:kettő- három kategóriát kérni, a versenyhez? Ugyanis, nagy a távolság, a most kezdő és kb egy éve kezdett versenyzők között, mint katonákban, mint azok fejlesztésében stb. Pl: én most kezdtem 5 katonával 4-s szintűek, igyekszek sokat túráztatni, ingázok a troll- fenevad között. 10 000 kalandponttal Esélyem sincs 80 ezret elérni kb. hogy 100 gyertyát összegyűjtsek. Legyen egy kezdő szint kezdő értékkel meg egy magas szint magas értékkel. Köszönöm

Én is támogatom ezt az ötletet.

Amúgy nem látom, hogy mi értelme van az arany, ezüst stb. fő kategóráiknak, nem látom a gyakorlati hasznát. Ehelyett lehetne három külön kategória, ahol mindenki a saját szintjének megfelelően, erőfeszítésétől függően kaphatná az eredményt. Mondjuk 20-as szintig az alsó, 40-es szintig a középső, 60-as szint felett pedig a felső kategóriában versenyezhetne a kalandozások során. Vagy valami hasonló.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”