aktiválo cím.

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
nikodemus2

aktiválo cím.

HozzászólásSzerző: nikodemus2 » 2015.02.01. 10:31

szia-4 szeretném kérdezni,hogy akármit csinálok,nem tudom visszaigazolni az email címemet.nem is kapok ímailt sehova,hiába írja hogy elköldtük. már három másik email címmel is probáltam.,de nem tudom az email címet sen változtatni,mert azt írja hogy ez a cím már bent van a rendszerben.tovább mentem és kértem aktiválo linket. azt írta elküldtük,de n em jött meg.,illetve probáltam régi Upjers játék aktiválo linkjét használni,de ez sem vált be.természetesen ilyenkor megerösítettem hogy nem akarok leiratkozni.köszönöm a segítséget. így nehéz a játék,nem tudok cserélni,barátaimhot,levelezéshez hozzáférni.

Hanga

Re: aktiválo cím.

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.02.01. 12:37

nikodemus2 írta:szia-4 szeretném kérdezni,hogy akármit csinálok,nem tudom visszaigazolni az email címemet.nem is kapok ímailt sehova,hiába írja hogy elköldtük. már három másik email címmel is probáltam.,de nem tudom az email címet sen változtatni,mert azt írja hogy ez a cím már bent van a rendszerben.tovább mentem és kértem aktiválo linket. azt írta elküldtük,de n em jött meg.,illetve probáltam régi Upjers játék aktiválo linkjét használni,de ez sem vált be.természetesen ilyenkor megerösítettem hogy nem akarok leiratkozni.köszönöm a segítséget. így nehéz a játék,nem tudok cserélni,barátaimhot,levelezéshez hozzáférni.

Szia

Az Undermaster portálkapcsolatos játék. A belépési adatok, e-mail cím megegyezik a játékéval. Ha jelszót, e-mail címet szeretnél módosítani, aktiválni akkor azt azon az oldalon kell megtenned.

Olvasd el az Általános információk az Upjers-portálról c. témát: viewtopic.php?f=468&t=22943
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

nikodemus2

HozzászólásSzerző: nikodemus2 » 2015.02.01. 15:04

szia! regisztráltam egy új email címet.át is tudtam modosítani a címet,megkaptam az aktiválo linket,rákattintottam. sajnos még mindig kéri a visszaigazolást. így nem tudok cseréln i,levelet írni, stb. nagyon szépen kérlek segíts,mert most már nem nálam van a hiba.egy napja éjjej-nappal probálom

nikodemus2

HozzászólásSzerző: nikodemus2 » 2015.02.01. 15:17

[quote="nikodemus2"]szia! regisztráltam egy új email címet.át is tudtam modosítani a címet,megkaptam az aktiválo linket,rákattintottam. sajnos még mindig kéri a visszaigazolást. így nem tudok cseréln i,levelet írni, stb. nagyon szépen kérlek segíts,mert most már nem nálam van a hiba.egy napja éjjej-nappal probálom[.visszatérve a portál oldalra azt írja,az aktiválo kod érvénytelen,vagy a fiokot már aktiválták. köszönöm a segítségedet.

nikodemus2

HozzászólásSzerző: nikodemus2 » 2015.02.01. 15:38

[quote="nikodemus2"][quote="nikodemus2"]szia! regisztráltam egy új email címet.át is tudtam modosítani a címet,megkaptam az aktiválo linket,rákattintottam. sajnos még mindig kéri a visszaigazolást. így nem tudok cseréln i,levelet írni, stb. nagyon szépen kérlek segíts,mert most már nem nálam van a hiba.egy napja éjjej-nappal probálom[.visszatérve a portál oldalra azt írja,az aktiválo kod érvénytelen,vagy a fiokot már aktiválták. köszönöm a segítségedet.tehát az a csillogo doboz azota is ott van a játékkép bal oldalán,kéri a visszaigazolást,kapok 5000 aranyat,levelezést lehetövé teszi,feloldja a csere-bere tilalmát.barát jelölésem elfogadod? nagyon szépen köszönöm a segítségedet.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.02.01. 15:45

nikodemus2 írta:
nikodemus2 írta:
nikodemus2 írta:szia! regisztráltam egy új email címet.át is tudtam modosítani a címet,megkaptam az aktiválo linket,rákattintottam. sajnos még mindig kéri a visszaigazolást. így nem tudok cseréln i,levelet írni, stb. nagyon szépen kérlek segíts,mert most már nem nálam van a hiba.egy napja éjjej-nappal probálom[.visszatérve a portál oldalra azt írja,az aktiválo kod érvénytelen,vagy a fiokot már aktiválták. köszönöm a segítségedet.tehát az a csillogo doboz azota is ott van a játékkép bal oldalán,kéri a visszaigazolást,kapok 5000 aranyat,levelezést lehetövé teszi,feloldja a csere-bere tilalmát.barát jelölésem elfogadod? nagyon szépen köszönöm a segítségedet.

Hű, ez nagyon egyben van. :)
Miután aktiváltad az e-mail címed, lépj ki, majd jelentkezz be újra a játékba. Elvileg akkor eltűnik a doboz.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.02.01. 15:50

Volt egy barátjelölésem amit visszautasítottam. Nem tudom, hogy te voltál-e. Ha nem, akkor ne jelölj be, mert már nem játszom.

mamus4949

HozzászólásSzerző: mamus4949 » 2015.10.02. 11:38

nikodemus2 írta:szia-4 szeretném kérdezni,hogy akármit csinálok,nem tudom visszaigazolni az email címemet.nem is kapok ímailt sehova,hiába írja hogy elköldtük. már három másik email címmel is probáltam.,de nem tudom az email címet sen változtatni,mert azt írja hogy ez a cím már bent van a rendszerben.tovább mentem és kértem aktiválo linket. azt írta elküldtük,de n em jött meg.,illetve probáltam régi Upjers játék aktiválo linkjét használni,de ez sem vált be.természetesen ilyenkor megerösítettem hogy nem akarok leiratkozni.köszönöm a segítséget. így nehéz a játék,nem tudok cserélni,barátaimhot,levelezéshez hozzáférni.

Sziasztok!A nevet szeretném megváltoztatni a fiókomnál lehetséges-e és hogyan?
válaszotokat köszönöm:)

sünike79

HozzászólásSzerző: sünike79 » 2015.10.02. 12:06

mamus4949 írta:Sziasztok!A nevet szeretném megváltoztatni a fiókomnál lehetséges-e és hogyan?

Szia!

Az Undermaster játékban nincs lehetőség a névváltoztatásra.

mamus4949

HozzászólásSzerző: mamus4949 » 2015.10.02. 12:30

sünike79 írta:
mamus4949 írta:Sziasztok!A nevet szeretném megváltoztatni a fiókomnál lehetséges-e és hogyan?

Szia!

Az Undermaster játékban nincs lehetőség a névváltoztatásra.

köszönöm:)

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”