Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Hanga

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.08.19. 16:59

A jégárny trónja 1,5*1,5 járólapnyi helyet foglal.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Lord_Maci

HozzászólásSzerző: Lord_Maci » 2015.08.20. 19:40

köszönöm!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.08.20. 20:33

Lord_Maci írta:köszönöm!

Nincs mit :)

Képet is hoztam róla :)

Kép

Nagyobb méretben: KATT IDE

nikodemus2

HozzászólásSzerző: nikodemus2 » 2015.09.09. 05:37

szia! szeretném kérdezni hogy sms-ben lehet e kristáéyt rendelni,mert n álam nem sikerült.miután beírom a telefonszámomat, a folytatásra kattintok,de nem történik semmi,csak a kék színü folytatás gomb szürke lesz.köszönöm.

katarzina79

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.09.09. 07:24

nikodemus2 írta:szia! szeretném kérdezni hogy sms-ben lehet e kristáéyt rendelni,mert n álam nem sikerült.miután beírom a telefonszámomat, a folytatásra kattintok,de nem történik semmi,csak a kék színü folytatás gomb szürke lesz.köszönöm.

Szia!

Kipróbáltam, nálam működik a funkció, nem tudom nálad miért nem. :( A folytatás gombra kattintás után jön az az ablak, amiben közlik milyen számra küldd az SMS-t, ez nem jelenik meg neked valamiért..

Zárd be a játék oldalát, töröld a flash sütit. Ha kész, töröld a gyorsítótárat és a böngésző sütijeit. Ezután indítsd újra a böngészőt.
Esetleg próbálj másfajta böngészőből belépve vásárolni. Sajnos nincs jobb ötletem..remélem ez segít.)

budavica

Eltűnt kristályok

HozzászólásSzerző: budavica » 2015.09.13. 13:40

Sziasztok !
Az utóbbi kb. két hétben eltűnt 60 db kristályom.
Első alkalommal azt észleltem , hogy a meglévő 76 db kristályomból nem található a kotorékomban csupán 26 db .
Ma a belépésem után szintén meglepetéssel láttam , hogy ismét kevesebb mint amennyit itt hagytam , igaz most "csak " 10 db tűnt el.
Az eset nagyon bosszant hiszen a lakosztály járólapjainak megvásárlására tartogattam , estenként vásároltam is hozzá , de ezért? hogy csak úgy eltűnjön ? Sajnos nincs olyan magas jövedelmem , hogy ezt finanszírozzam . eléggé régen játszom már itt az Upjersen , de ilyennel még nem találkoztam .
Kérlek Benneteket ha lehet nézzetek ennek utána és várom a válaszotokat .
Nagyon köszönöm .: Budavica
Budavica

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.09.13. 14:29

Szia

Nem szokott eltűnni prémiumvaluta. Valószínűleg elköltötted véletlen, vagy már nem emlékszel mire. Írj a Támogatásnak: https://help.upjers.com/hu/ Ott utána tudnak nézni mire mentek el a kristályaid.

mamus4949

HozzászólásSzerző: mamus4949 » 2015.10.07. 17:13

ancsa05 írta:Sziasztok!

Két kérdésem van :)

Az egyik: Van az a kis ikon hogy sziklarobbantás, amit kristály ellenében lehet használni. Bombát csak így lehet szerezni vagy majd a játék során esetleg kártya részletekből is össze lehet rakni, vagy a kincses ládikónál kihúzni?

A másik: Csak krumplilevest lehet etetni a Goblinokkal vagy lesz a játék előre haladtával más is? Mert nem szeretném ha ráunnának. :D

A válaszokat előre is köszönöm! :) :) :)

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy az áldozati templomban a harcost miért terevezték ilyen alacsony szintű élettel, harccalEleve 80-as szinttől lehet kialakítani, ami azt jelenti hogy a harcosok élete és szintje elég magas - megpróbáltam magas szintűre alakítani, de az élet olyan alacsony szinten indúl, s sebzése is, hogy már 21 országba, de szerintem akik alacsonyabban járnak sem lehet használni.Nagyon tetszik a harca meg az hogy mennyi mindent kell hozzá gyártani, de nem érek vele semmit.
Ha van rá lehetőség próbáljatok már oda hatni, hogy javítsanak rajta :)

katarzina79

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.10.07. 20:10

mamus4949 írta:Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy az áldozati templomban a harcost miért terevezték ilyen alacsony szintű élettel, harccalEleve 80-as szinttől lehet kialakítani, ami azt jelenti hogy a harcosok élete és szintje elég magas - megpróbáltam magas szintűre alakítani, de az élet olyan alacsony szinten indúl, s sebzése is, hogy már 21 országba, de szerintem akik alacsonyabban járnak sem lehet használni.Nagyon tetszik a harca meg az hogy mennyi mindent kell hozzá gyártani, de nem érek vele semmit.
Ha van rá lehetőség próbáljatok már oda hatni, hogy javítsanak rajta :)

Szia!

A kérdésedre nem tudunk válaszolni, a játék programozói tudják mit miért csináltak így.
A javaslataidat a Javaslatok és ötletek fórumrészbe várjuk:)

Megkérlek legközelebb az Új hozzászólás gombot használd ( az oldal alján) nem a téma első hozzászólása beidézését. Köszönöm.

Gyula7

HozzászólásSzerző: Gyula7 » 2015.10.11. 13:44

Tisztelt Fejlesztők!

Érdeklődni szeretnék, hogy a régen játékban lévő gyémántos dolgokat nem lehet-e, hogy pénzre átrakni, hogy mindenki megtudja venni és az új dolgokat is kevés gyémántra vagy pénzre rakni?
Mivel szerintem van olyan játékos ebben a játékban akinek nehezére esik gyémántot venni mivel kevés a pénze.
Üdvözlettel: Gyula7 játékos :( :( :cry: :cry: iconcry iconcry

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”