ültető segéd

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
vancso333

ültető segéd

HozzászólásSzerző: vancso333 » 2016.01.28. 23:05

Hiába olvastam el ezt nem értem.Megvan a parasztház,aktiválva is van mégse működik :( Fel kell vennem előtte dolgozni vagy mi lehet a baj? Ez ugyanaz a segéd, aki 4 aranyba kerül??? Mert akkor elkapkodtam ezt a parasztházat, de már visszacsinálni se tudom :(

Köszönöm a válaszokat

Hanga

Re: ültető segéd

HozzászólásSzerző: Hanga » 2016.01.29. 03:27

vancso333 írta:Hiába olvastam el ezt nem értem.Megvan a parasztház,aktiválva is van mégse működik :( Fel kell vennem előtte dolgozni vagy mi lehet a baj? Ez ugyanaz a segéd, aki 4 aranyba kerül??? Mert akkor elkapkodtam ezt a parasztházat, de már visszacsinálni se tudom :(

Köszönöm a válaszokat

A munkások nem ültetnek csak állatokat gondoznak, locsolnak és termelőépületekben gyártási folyamatokat gyorsítanak. :)
Az ültetősegéd csak azoknál a növényeknél működik amelyekhez már megvásároltad és aktiváltad az ültetősegédet. Az első növény aminél használhatod az ültetősegédet az a rozs. Ezt az ültetősegédet a parasztház megépítésekor ingyen kapod.

További információt itt olvashatsz: viewtopic.php?f=410&t=20426
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”