Ide írj, ha csak egy kérdésed van

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
csipkebogyo

Ide írj, ha csak egy kérdésed van

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.06.24. 15:34

Sziasztok!

Kérünk minden Kedves Játékost, hogy a kérdéseit ebbe a témába tegye fel ( csak játékkal kapcsolatos kérdéseket, hibabejelentéseket lehetőleg ne), így nem kell sok-sok témát átlapozni se nekünk, se nektek; tisztább, átláthatóbb lesz a fórum. Köszönjük!

Moderátori csapat
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Ildi1983

Vetés

HozzászólásSzerző: Ildi1983 » 2013.06.25. 16:59

sziasztok!
Most kezdtem a játékot a kérdésem az lenne, hogy van 2 krumplim és elszeretném vetni, de nem tudom hogyan kell, mert ha a raktárba rákattintok, akkor csak az eladás lehetősége jön elő. Lehet, hogy meg kell várnom a rozs érését?
A segítséget előre is köszönöm!
üdv
Ildi
Cseréim:
Jó játékot kívánok! Üdv Ildi1983
[url]MFZ ötleteim[/url]:http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=291&t=15985

bandurkandi

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed van

HozzászólásSzerző: bandurkandi » 2013.06.25. 17:09

Szia.
Az a kérdésem hogy van 1 olyan feladat hogy fejlesszem a raktáramat de nem tudom hogyan,a malom fejlesztése egyértelmű de a raktáré nem.Lehet hogy szintfüggő?

Köszi ha segítesz-

csipkebogyo

Re: Vetés

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.06.25. 17:10

Ildi1983 írta:sziasztok!
Most kezdtem a játékot a kérdésem az lenne, hogy van 2 krumplim és elszeretném vetni, de nem tudom hogyan kell, mert ha a raktárba rákattintok, akkor csak az eladás lehetősége jön elő. Lehet, hogy meg kell várnom a rozs érését?
A segítséget előre is köszönöm!
üdv
Ildi

A fenti raktárban azok a dolgok vannak, amiket már megtermeltél. Azt a 2 db krumplit jutalmul kaptad az 5 rozs elültetéséért. Azok a dolgok, amiket kitehetsz az udvarodba, az alsó kártyalécen vannak. De ha még a tutorialt csinálod, akkor el kell menni a boltba, ott venni 10 krumplit, és azokat elültetni.
bandurkandi írta:Szia.
Az a kérdésem hogy van 1 olyan feladat hogy fejlesszem a raktáramat de nem tudom hogyan,a malom fejlesztése egyértelmű de a raktáré nem.Lehet hogy szintfüggő?

Köszi ha segítesz-

A raktár fejlesztése tulajdonképpen új helyek vásárlását jelenti, vagyis több termék fog a raktáradba férni. Ehhez kattints a raktárra, majd annak a jobb alsó sarkában a "Megtoldom +50 raktárhellyel" gombra.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Picurmanó

HozzászólásSzerző: Picurmanó » 2013.06.25. 17:45

Sziasztok!

Nem tudom,hogy hova kéne írnom a kérdésem, és már mindennel próbálkoztam,de nem tudok regisztrációs emailt kérni a megváltoztatott email címre. Valamiért rosszul írta be com helyett hu-t írt, és nem engedi,hogy a megváltoztatott email címre kérjek regisztráló e-mailt. Mit csináljak?

Köszönöm a választ

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.06.25. 18:02

A játékban ilyesmivel ne próbálkozz, hanem lépj be a portáloldalra és itt http://hu.upjers.com/settings az E-mail menüpontban módosítsd a mailcímed, majd azt erősítsd meg.
De a legjobb már meglévő portálfiókkal elkezdeni a játékot,mivel ott már meg van erősítve a címed, és új játékban ezt automatikusan érzékeli is a rendszer, és adja is érte a jutalmat.
A portálba természetesen azokkal az adatokkal lépj be, melyekkel a játékba regisztráltál.
Jó játékot mindenkinek!

Dorka0223

HozzászólásSzerző: Dorka0223 » 2013.06.25. 18:35

Sziasztok!

Szeretnék regisztrálni, de nem tudok, mert azt írja ki, hogy létezik már fiók ezzel az e-mail címmel; pedig nem is léptem még be. Mit csináljak most :?:
DORKA

Rika7001

HozzászólásSzerző: Rika7001 » 2013.06.25. 18:41

Sziasztok!

Még most kezdtem a játékot, de nem tudom, hogyan lehet az ültetni való növényeknek a területet növelni?
Köszönöm a segítséget!
üdv
Rika7001

Picurmanó

HozzászólásSzerző: Picurmanó » 2013.06.25. 18:45

A 4. szinten kártyaként kaptam raktárbővítést és feladatként kéri is. Azokat a kártyákat hol találom?

Picurmanó

HozzászólásSzerző: Picurmanó » 2013.06.25. 19:02

Igen tudom,hogy minden szintlépéskor megjelennek az elérhető kártyák, de pont ezért kérdezem, mert nem találom a raktár kártyabővítést.
Vagy akkor a 4-5 szinten ez mit jelent:
Fejleszd egyszer a raktáradat!

Köszönöm a segítséget

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”