dió és a sütőde

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
ZsuChi

dió és a sütőde

HozzászólásSzerző: ZsuChi » 2015.03.16. 07:32

Sziasztok!
1, Ma reggelre beérett a dióm és a sütöde is készen állt -üres volt - arra hogy berakjam és "egyek" egy finom diós kekszet, de ezt nem engedi a gép. A pástétom felett van az ikon és semmit sem lehet vele kezdeni. Ebbe kérem a segítségetek, ha lehetséges!!!!!
2, Lehetséges lenne egy olyan valamit készíteni, amivel tudnánk ellenőrizni, hogy a több kereskedő, ács, toborzó stb van hogy ki mennyit dolgoz fel a betett termékekből???? Úgy ahogy az "üzenetek" amikor a szövi raktárból beteszünk a rászorulóknak.... Akkor már ott lehetne látni az egyes termékek "útját"...
Előre is köszönöm hogy foglalkoztok a témával, üdv ZsuChi.

Hanga

Re: dió és a sütőde

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.03.16. 08:11

ZsuChi írta:Sziasztok!
1, Ma reggelre beérett a dióm és a sütöde is készen állt -üres volt - arra hogy berakjam és "egyek" egy finom diós kekszet, de ezt nem engedi a gép. A pástétom felett van az ikon és semmit sem lehet vele kezdeni. Ebbe kérem a segítségetek, ha lehetséges!!!!!
2, Lehetséges lenne egy olyan valamit készíteni, amivel tudnánk ellenőrizni, hogy a több kereskedő, ács, toborzó stb van hogy ki mennyit dolgoz fel a betett termékekből???? Úgy ahogy az "üzenetek" amikor a szövi raktárból beteszünk a rászorulóknak.... Akkor már ott lehetne látni az egyes termékek "útját"...
Előre is köszönöm hogy foglalkoztok a témával, üdv ZsuChi.

Szia

1.
A diós keksz készítéséhez szükség van dión kívül búzalisztre és tojásra is.

Dió - Pékség
Kép Diós keksz
Hozzávalók:
  • 2 dió
  • 1 búzaliszt
  • 1 tojás
Végtermék:
  • 2 diós keksz
:arrow: Termelési idő: 01:00 óra Raktári ár: 1.760 tallér/db

2.
A tag farmjára belépve a Statisztikák Előállított áruk részében meg tudod nézni azt, hogy a szakmájában mit és mennyit gyártott.

Kép

Kép

Kérlek olvasd el ezt a témát: Vélemények, ötletek, kérdések, mit hova írj...
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Kyle91

HozzászólásSzerző: Kyle91 » 2015.07.13. 20:28

Sziasztok,
Ne haragudjatok ha ez egy egyértelmű kérdés lesz, elég sok időt kihagytam a játékban és amikor vissza tértem láttam hogy lehetőség van diófa ültetésre, azonban nem tudom hogy lehet diófához jutni, ha megkérlek Titeket leírnátok?
köszönöm szépen :)

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.07.13. 21:12

Kyle91 írta:Sziasztok,
Ne haragudjatok ha ez egy egyértelmű kérdés lesz, elég sok időt kihagytam a játékban és amikor vissza tértem láttam hogy lehetőség van diófa ültetésre, azonban nem tudom hogy lehet diófához jutni, ha megkérlek Titeket leírnátok?
köszönöm szépen :)

Szia

A diófa aranyrúd vásárlás mellé járó ajándék volt. Jelenleg nem lehet beszerezni.

viewtopic.php?f=408&t=20998&start=20#p578484

viewtopic.php?f=408&t=20998&p=582374#p581827
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Általános”