Játék befejezése - lezárva

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
tzotya0

Re: Játék befejezése

HozzászólásSzerző: tzotya0 » 2014.03.27. 16:56

Hanga írta:Szia

Olvasd el ezt a témát: Ingyenes játék - prémiumtartalmak?

A probléma ezzel csak az hogy amint a fenti levelemben említettem részben igaz hogy ingyenes.Én most ha nem veszek aranyat nem tudok tovább lépni és ezért nem ingyenes a játék.Az udvarbővités aranyba kerül nem tudom játékpénzért megvenni akkor miről is beszélünk.
Én egyet is értek azzal hogy fent kell tartani a játékot ezzel nincs is gond.De akkor magyarázd el hogy a 8 udvarbővitéstől már nem alapjátékot játszok hanem prémiumot és az már valós pénzbe kerül.A linked alapján ez jön ki az alapjáték ingyenes de a 8-as udvarbővitéstől már prémiumos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tzotya0 2014.03.27. 17:04-kor.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.27. 17:02

tzotya0 írta:

A probléma ezzel csak az hogy amint a fenti levelemben említettem részben igaz hogy ingyenes.Én most ha nem veszek aranyat nem tudok tovább lépni és ezért nem ingyenes a játék.Az udvarbővités aranyba kerül nem tudom játékpénzért megvenni akkor miről is beszélünk.

A játékot ingyenesen is lehet játszani. Hogy miként, azt fentebb írtam zsuzsunak. Olvasd el. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

tzotya0

HozzászólásSzerző: tzotya0 » 2014.03.27. 17:05

Hanga írta:
tzotya0 írta:

A játékot ingyenesen is lehet játszani. Hogy miként, azt fentebb írtam zsuzsunak. Olvasd el. :)

Igen gyűjtögettek mint a méhek csak a kaptáram nem bővűl.Szerinted itt mindenki hülye?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.27. 17:10

tzotya0 írta:
Igen gyűjtögettek mint a méhek csak a kaptáram nem bővűl.Szerinted itt mindenki hülye?

Nem nézek senkit sem hülyének, csupán próbáltam pozitív hozzáállással segíteni zsuzsunak és neked is. Nem értem miért kell így reagálni. :|
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

tzotya0

HozzászólásSzerző: tzotya0 » 2014.03.27. 17:17

Hanga írta:
tzotya0 írta:

Nem nézek senkit sem hülyének, csupán próbáltam pozitív hozzáállással segíteni zsuzsunak és neked is. Nem értem miért kell így reagálni. :|

Nem a pozitiv hozzáállásoddal van a bajom hanem csak hülyének nézitek az embert.Hidd el tanult ember vagyok tisztába vagyok a szavak értelmével a probléma az hogy ti nem.Röviden sumázuk:ennek a játéknak a lényege az épitkezés,szintlépés,fejlődés.Mivel a 8 udvarbővitéstől nem lehet csak aranyért tovább lépni ezért akkor szerinted ingyenes?Megpróbálom hivatalos állami szervektől megtudni hogy nekem vagy neked van igazad.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.27. 17:31

tzotya0:

A moderátor belinkelte neked, hogy a felvetett témával kapcsolatban mi a tudnivaló. Többet nem tud mondani. Én se tudok. A játékot el kell tartani, ezért a játék free-to-play modellű, azaz ingyen lehet játszani, minden kötelezettség nélkül kellemesen el ki lehet vele kapcsolódni, de vannak önkéntesen vásárolható prémiumtartalmak is azoknak, akik úgy érzik, hogy nekik megéri igazán mélyre merülni a játékban.
Ezekből az önkéntes vásárlásokból tartjuk fent a játékot, enélkül a rendszer nélkül nemhogy nem játszhatnál ingyen a játékkal, hanem nem is létezne a játék.

Igyekszünk minél több funkciót ingyenessé tenni, de a játék stabil üzemeltetését is biztosítanunk kell. Ha például jönne egy szponzor, aki azt mondaná, hogy ő kifizeti a játék minden fenntartási költségét, akkor lehetne olyan is, hogy a prémiumfunkciók mind alapfunkciókká válnak.

Ennél többet nem tudunk mondani, ezért szépen megkérlek, hogy adj egy kicsit több tiszteletet a moderátornak, senki nem néz téged hülyének, hanem segíteni próbált a legjobb tudása szerint, most már minden lényeges dolgot tudsz a témáról, ezzel a téma úgymond meg is lett beszélve, köszönöm a megértésedet!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.27. 17:33

Le is zárom a témát, számos alkalommal ki lett ez már vesézve, minden elmondatott, ami elmondható, érthetően le van írva minden, további lovaglás a témán szükségtelen.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Általános”