Regisztráció.

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Domcse

Regisztráció.

HozzászólásSzerző: Domcse » 2013.05.14. 16:58

Helló.!
A kérdésem az hogy miért nem enged beregisztrálni a 11Legends játékba a rendszer, az eddig használt email DEL címen ?
Üdv. Zsolt.

Nyilvános oldalon soha ne add meg a privát elérhetőségeid!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Badgirl 2013.05.14. 17:11-kor.
Ok: Email cím eltávolítása

Badgirl

Re: Regisztráció.

HozzászólásSzerző: Badgirl » 2013.05.14. 17:09

Szia!

A My fantastic park regisztrációkor létrehoztál egy portálfiókot, így már nem szükséges regisztrálnod. Ha belépsz a portálfiókodba, azon keresztül azonnal játszani tudsz az új játékunkkal.
Bővebben a portálról:
viewtopic.php?f=389&t=20049

Domcse

HozzászólásSzerző: Domcse » 2013.05.14. 17:18

Erről megfeledkeztem köszönöm szépen:)
Amúgy nem tetszik a 11legend :((

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.05.14. 18:41

Az eleje nem valami izgalmas, de ha elkezdődnek a ligameccsek, az már jobb egy kicsit, pláne, hogy a ligák első három helyezettjének gólok járnak jutalmul :)
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Tompi5

HozzászólásSzerző: Tompi5 » 2013.05.16. 18:18

Sziasztok!

A csapat logot nem tudom változtatni. Bármelyik csúszkát állítom, semmi nem változik, marad a sárga medve szürke háttérben..Miért?

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.05.16. 18:36

Ha a csúszka mozgatására reagál a játék, csak akkor nem változik a logó, mikor elkattintasz onnan, az azért van, mert a változtatásokat el kell menteni a bal alsó sarokban a mentés gombbal.
Ha egyáltalán nem változik a kép, tehát a csúszkára se reagál, akkor keresd fel a Támogatást!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Tompi5

HozzászólásSzerző: Tompi5 » 2013.05.16. 19:08

Utóbbi, tehát ha odébb lököm, akkor semmi reakció. Emiatt nem is nyomtam mentésre..köszi a gyors választ! Akkor keresem az illetékeseket. Ez volt az első gondolat, csak gondoltam hátha nem egyedi és talán valaki tudja a választ...Mégegyszer köszi! ;)

Tompi5

HozzászólásSzerző: Tompi5 » 2013.05.16. 19:23

Bocsánat, hogy teleszórom a fórumot de megvan a megoldás, hátha segít másnak...
A csúszkákat ha úgy állítom, hogy bele klikkelgetek, nem változik semmi. Ha a bal egérgombbal "megfogom" és úgy húzom odébb majd elengedem ha jónak tűnik, akkor változik. Tehát én voltam balek. rolleyes Töröljétek ami felesleges hozzászászólás... wink

Milady

HozzászólásSzerző: Milady » 2013.10.02. 17:17

Szeretettel üdvözlök minden játékost! Az a problémám a játékkal kapcsolatban, hogy a bejelentkezésnél a gép nem akar beengedni a tanyámra a tanya nevét ill felhasználó nevemet ütöm be és a jelszót de mindig azt írja ki hogy elfelejtettem a jelszót. Ez igy men igaz mert minden stimmel szerintem. Kérlek segítsetek és még annyit, hogy nem kaptam az email címemre visszaigazolást. üdv: tyúkanyó

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.10.02. 17:55

Milady írta:Szeretettel üdvözlök minden játékost! Az a problémám a játékkal kapcsolatban, hogy a bejelentkezésnél a gép nem akar beengedni a tanyámra a tanya nevét ill felhasználó nevemet ütöm be és a jelszót de mindig azt írja ki hogy elfelejtettem a jelszót. Ez igy men igaz mert minden stimmel szerintem. Kérlek segítsetek és még annyit, hogy nem kaptam az email címemre visszaigazolást. üdv: tyúkanyó

Tyúkanyó, így nehéz segíteni, igazán nem teljesen értem, melyik játékkal játszol, hogy találjuk meg a fiókodat, és így tovább. De ha kitöltöd a támogatási űrlapot, fogunk tudni segíteni a problémán. Kérlek, kattints az aláírásomban a támogatási linkre és írj nekünk oda, segítünk neked. Köszi!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Hibabejelentések”