segítséget kérnék

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Hanga

Re: segítséget kérnék

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.01.28. 16:24

Elakadtam a játékban van 3 térképem is de egyikben se tudok semmit csinálni mert nincs elég ezüstöm a szerszámok fejlesztésére mindent eladtam amit csak lehetett és nemtudok tovább jutni ilyenkor kinek kell írni aki betudna menni és megnézni mit lehetne tenni csakmert szerintem elég drágák a fejlesztések :(

Szia

A barlangokban jártál már? A piacon is adhatsz el keresett ereklyéket, vudu baba részleteket. Érdemes először csak olyan szerszámokat fejleszteni amiket nagyobb területen tudod használni.
A kalandorokat pedig csak akkor szolgáld ki ha megéri.

A szerszámok árairól ebben a témában olvashatsz: viewtopic.php?f=370&t=22292

Szerk.:
Ha a vudu babákat támadni küldöd, a zsákmányolt tárgyakat el tudod adni.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

fonixportal

HozzászólásSzerző: fonixportal » 2014.01.28. 21:56

Mindez amiket leirtál megtörtént de már csak vudubabás támadásokból jön be néha cuccos ami alig tesz ki 1-200 ezüstöt piacon meg csak 1 dolgot tudok kitenni eladásra mert nem vagyok prémiumos így az se hoz sokat a zsébe így nemjó ez a játék pedig nagyon tettszik de úgy látszik abba fog kelleni hagyni nyögvenyelőssen nem éri meg folytatni sajnos :(

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.01.29. 04:26

fonixportal írta:Mindez amiket leirtál megtörtént de már csak vudubabás támadásokból jön be néha cuccos ami alig tesz ki 1-200 ezüstöt piacon meg csak 1 dolgot tudok kitenni eladásra mert nem vagyok prémiumos így az se hoz sokat a zsébe így nemjó ez a játék pedig nagyon tettszik de úgy látszik abba fog kelleni hagyni nyögvenyelőssen nem éri meg folytatni sajnos :(

A barlangokat is átkutattad?

fonixportal

HozzászólásSzerző: fonixportal » 2014.01.29. 12:06

igen csak a misztikus barlangot nemtudom mert nincs hozzá elég kulcsrészlet ugyhogy csak a vudubabák általi pár cucc bejövetele amit tudok csinálni sajnos :(

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.01.29. 17:28

fonixportal írta:igen csak a misztikus barlangot nemtudom mert nincs hozzá elég kulcsrészlet ugyhogy csak a vudubabák általi pár cucc bejövetele amit tudok csinálni sajnos :(

A Szfinx csarnokában is lejátszhatsz néhány minijátékot amiért pontot és pénzt kaphatsz. A felesleges részleteket, ereklyéket beválthatod jegyre.

fonixportal

HozzászólásSzerző: fonixportal » 2014.01.29. 18:23

Azt is csinálom de abból se sok jön be most van 608 ezüstöm lesz vagy 1 hét mire ilyesmikből fejlesztek 1 szerszámot és ha fejlesztettem is az se biztos hogy összejön a további keresésekbül a következő fejlesztésre?!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.01.29. 18:43

fonixportal írta:Azt is csinálom de abból se sok jön be most van 608 ezüstöm lesz vagy 1 hét mire ilyesmikből fejlesztek 1 szerszámot és ha fejlesztettem is az se biztos hogy összejön a további keresésekbül a következő fejlesztésre?!

Nézd át a térképeket és azt a szerszámot fejleszd amivel több területet tudsz átkutatni. Ha a lapátod magasabb szinten van, akkor érdemes fáklyát fejleszteni, mert a barlangokban zömében ásni, vagy csákányozni kell.
Ha kigyűjtöd a mormotát, elásva napi 400 ezüstöt hoz.

fonixportal

HozzászólásSzerző: fonixportal » 2014.01.29. 18:52

Erről a mormotáról még nemis hallottam valamelyik barlangba lesz? csakmert most nemcsak a lapátot de fáklyát is kellene növelnem de csak az egyik fog menni kb talán hétvégére csak azt sajnálom hogy a sok erő kárba megy :( mondjuk én csak az erőre gyúrtam az elásot kincsekkel is csak gyürűket ástam el nem gondoltam hogy ezüst gondba leszek és mostmeg nincs is olyan ereklyém ami adna ezüstöt :(

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.01.29. 19:02

fonixportal írta:Erről a mormotáról még nemis hallottam valamelyik barlangba lesz? csakmert most nemcsak a lapátot de fáklyát is kellene növelnem de csak az egyik fog menni kb talán hétvégére csak azt sajnálom hogy a sok erő kárba megy :( mondjuk én csak az erőre gyúrtam az elásot kincsekkel is csak gyürűket ástam el nem gondoltam hogy ezüst gondba leszek és mostmeg nincs is olyan ereklyém ami adna ezüstöt :(

Ne sajnáld. Az általad elérhető ereklyék nem adnak túl sok ezüstöt.
Kép

A mormota is ereklye amit a tűhöz hasonlóan "első napsugár" elnevezésű részletekből lehet kirakni.
Kép

fonixportal

HozzászólásSzerző: fonixportal » 2014.01.29. 19:09

Na akkor cseszhetem mert abból meg csak 2Db van és kellene 100Db :(

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”