Témaközpont hiba!

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Berkhof

Témaközpont hiba!

HozzászólásSzerző: Berkhof » 2014.07.09. 09:49

Üdv!

Múlt héten vettem egy nagy vadnyugati témaközpontot, összeszedtem hozzá a maximális mókát (15000), és szerettem volna a Kincsesládák özöne programot kiválasztani, amihez 15000 móka szükséges, ami nekem megvan. De a múlt héten se engedte egy hiba miatt elindítani, mondván, hogy nincs elég móka. A mai napon ismét többször próbálkoztam, és amint rákattintok, elsötétül a kép a következő szöveggel: Hiba lépett fel! Kérjük töltsd újra az oldalt! Több böngészőből is próbáltam, mindenhol ugyanez a gond. Előre is köszönöm a segítséget! :)

Berkhof

Gabesz

Re: Témaközpont hiba!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.09. 13:49

Berkhof, én beléptem a fiókodba (Chrome-mal próbálkoztam), szépen elindítottam a kincsesládák özönét.
Tehát most, ha majd megint belépsz, azt látod, hogy már csak be kell adnod, amit be kell adni, már zajlik a program előkészítése.
Nem volt tehát semmi gond, talán csak valamilyen csatlakozási hiba merült fel nálad, valami miatt bizonyára nem sikerült a program szervezésének elindítása annak ellenére, hogy ez a játékban elvileg gond nélkül lehetséges, ahogy a próbálkozásom sikere is mutatja.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Berkhof

Re: Témaközpont hiba!

HozzászólásSzerző: Berkhof » 2014.07.09. 13:58

Nagyon hálás vagyok, köszönöm!! Remélem, hogy nekem is sikerülni fog, még egyszer köszönöm!:)

Vissza: “Hibabejelentések”