Reklamáció

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
a66ndika

Reklamáció

HozzászólásSzerző: a66ndika » 2013.06.25. 12:41

Tisztelt Játéküzemeltető!
A nyári nyereményjátékkal kapcsolatban szeretnék panasszal élni. Az utolsó parkdollárjaimat kuporgattam össze hogy még vissza lévő 212 db napraforgót megszerezzem amikor volt még vissza másfél perc de karbantartás miatt már nem tehettem meg. Ezért lemaradtam a Bolondos szélmalomról. Ami meglehetősen felháborított.

Üdv: Takács Lászlóné

Vad

Re: Reklamáció

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.06.25. 23:37

Kedves Takacs Laszlone!

Minden alkalommal elmondjak, leirjak, hogy senki ne hagyja az utolso pillanatra a megvetelt, kihelyezest a parkba a dekoroknak ilyenkor. Raadasul az idopont sosem egzakt, kb. 11 orara saccoljak a leallast UTC(koordinalt vilagido) szerint.

A mostani jateknal pont itt voltam leallaskor, sokaig 0s-et avagy zero secundum(masodpercet) mutatott a mero, ami mindenkinel(osszes jatekosnal) azonos idopontot mutat. 13 ora utan 1-2-3 perccel kezdtek a karbantartast, amikor mar semmi ido nem volt jo ideje hatra.

Tovabbi reklamacioval a Tamogatashoz kell fordulni: KLIKK

Sajnalom, hogy igy jartal, legkozelebb nem szabad az utolso pillanatokra hagyni. Nagy valoszinuseg szerint kb. 2 honap mulva ujra lesz jatek, talan az iskolakezdesre vagy a sor fesztival alkalmabol. :lol: A nyari jatek tipp mindenesetre bejott. :P

Udv, Vidor

LadyPepperoni

HozzászólásSzerző: LadyPepperoni » 2014.06.03. 09:02

Sziasztok! Nekem olyan problémám lenne, hogy mostanában hiányolom az újabb feladatokat.Így elérve a 45. szintet kezd unalmassá válni a játék. Remélem minél előbb feldobjátok valamivel. Köszönettel Lady

samdora54

HozzászólásSzerző: samdora54 » 2014.07.15. 08:35

Tisztelt Szolgáltató!

Egy ideje a játékból egyes növények képe nem látható. pl, Puszpáng, díszfű, nád, stb. Egyre több ilyen üres növényrészlet látható a boltban, illetve a parkban lehelyezettek között is. Így ezeket a növényeket nem lehet a raktárba helyezni, illetve áthelyezni máshova. Kérem szíves tájékoztatásukat, hogy ennek javítása mikorra várható?

üdv:
samdora54

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.07.15. 09:25

samdora54 írta:Tisztelt Szolgáltató!

Egy ideje a játékból egyes növények képe nem látható. pl, Puszpáng, díszfű, nád, stb. Egyre több ilyen üres növényrészlet látható a boltban, illetve a parkban lehelyezettek között is. Így ezeket a növényeket nem lehet a raktárba helyezni, illetve áthelyezni máshova. Kérem szíves tájékoztatásukat, hogy ennek javítása mikorra várható?

üdv:
samdora54

Szia

A játékkal nincs probléma.

Lépj ki a játékból, töröld a gyorsítótárat, sütiket, indítsd újra a böngészőt. Ellenőrizd a Flash Player frissességét.

Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát is.

Ha még mindig problémák vannak a játékkal, akkor próbálkozz a Flash Player sütijének törlésével amit ezen az oldalon tudsz megtenni: KATT IDE

Keresd ki a static.myfantasticpark.de-t, rákattintva jelöld ki, majd válaszd Delete website gombot.

Kép

A megjelenő kis ablakban pedig a Confirm gombra kattints.

Kép

Ha kész, indítsd újra a böngészőt.

Ha még mindig nincs változás, akkor próbálj ki másfajta böngészőt.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

imoca

HozzászólásSzerző: imoca » 2014.11.07. 17:12

Üdvözöllek

Szintlépéssel akadt problémám, nem új szintre léptettet a rendszer hanem szint lépésnél újra kezdte azt a szintet ahol voltam. Ez sajnos már egyszer előfordult velem, és nem szeretném még egyszer ezt a szintet végig játszani, ezért kérném a játék üzemeltetőjét hogy orvosolja a problémámat.

Üdv: imoca

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.11.07. 17:43

george78

HozzászólásSzerző: george78 » 2015.01.04. 08:30

Tisztelt játéküzemeltető!
Nekem olyan gondom lenne,hogy az attrakció fejlesztésénél írt gyémánt mennyiség nem fedi a valóságot!Mondanék 1 példát.:
A trollbölcső 2. szintjéhez azt írja hogy 23 gyémánt szükséges.A fejlesztést elindítottam,ami 12 gyémántba került.Maj elkészült a fejlesztés,és mikor szerettem volna beépíteni,akkor jött a meglepődés mert azt írta hogy 23 gyémánt a beépítés!!!Akkor miért nem azt írja az attrakciónál hogy 35 gyémánt a fejlesztés???Az eddigi tapasztalatok szerint (még 1 attrakció kivételével) a kiírt mennyiség jó volt,mert felezte a fejlesztés/beépíést.
Utánna tudnátok nézni?
Előre is köszönöm.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.01.04. 20:35

george78 írta:Tisztelt játéküzemeltető!
Nekem olyan gondom lenne,hogy az attrakció fejlesztésénél írt gyémánt mennyiség nem fedi a valóságot!Mondanék 1 példát.:
A trollbölcső 2. szintjéhez azt írja hogy 23 gyémánt szükséges.A fejlesztést elindítottam,ami 12 gyémántba került.Maj elkészült a fejlesztés,és mikor szerettem volna beépíteni,akkor jött a meglepődés mert azt írta hogy 23 gyémánt a beépítés!!!Akkor miért nem azt írja az attrakciónál hogy 35 gyémánt a fejlesztés???Az eddigi tapasztalatok szerint (még 1 attrakció kivételével) a kiírt mennyiség jó volt,mert felezte a fejlesztés/beépíést.
Utánna tudnátok nézni?
Előre is köszönöm.

Szia

A trollbölcső kifejlesztésének ára 12 gyémánt, a beépítésé pedig 23 gyémánt.

Bővítmények BEÉPÍTÉSÉNEK költségei: viewtopic.php?f=355&t=18545

Bővítmények KIFEJLESZTÉSÉNEK költségei: viewtopic.php?f=355&t=17765

Vissza: “Általános”