gyémánt

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
73Szilvi73

gyémánt

HozzászólásSzerző: 73Szilvi73 » 2013.05.06. 08:19

Sziasztok!
Én a 23.szinten vagyok. Amit lehetett mindent(attrakciót) megvettem. Innen gyakorlatilag minden ami elérhető csak gyémántért kapható. 1 hónapja gyűjtöm a 40 gyémántot hogy a területem bővíthessem!! Utána újabb 1 hónapig hogy legyen annyi, hogy vásárolni is tudjak. Huszon x attrakció karbantartásánál is előfordul hogy nem ad gyémántot. Így képtelenség előbbre jutni!! Nekem arra nincs (valós) pénzem hogy vegyek. Itt a vége a játéknak? :( Innen gyakorlatilag élvezhetetlen. Karbantartok, locsolok... azt ennyi. Nagyon kár érte. Innen ez is csak a pénzról szól. :cry:
Előre is köszi a választ

csipkebogyo

Re: gyémánt

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.05.06. 15:55

Mi a kérdés?
Akkor van vége a játéknak, ha abbahagyod. Biztos lesznek még akciók, játékok, találj valami értelmet a folytatásnak. És ha megfigyelted, itt is elkezdtek bejönni a játékba a régebben csak gyémántvásárlásért megszerezhető attrakciók.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.05.07. 21:43

Nem kotelezo semmilyen gyemantos attrakciot/standot/wc-t/kukat/novenyt stb. megvenni ahhoz, hogy haladhass. Az is teny, hogy gyulik is a gyemant, megha lassan is, de kaphatsz ingyen feladatok utan es a szerencsekerek utan, na meg most mar a temakozpontoktol is. Sot szintlepeskor is mindig kapsz egyet.

A kartyakrol se feledkezz meg, a gyemantos cuccokat ossze is lehet gyujteni a megvetelen kivul, szoval van sok olyan lehetoseg ami jatszhatova es elvezhetove teszi a jatekot meg akkor is, ha semmit vagy csak keves valos penzt koltunk ra. Idovel majd meglatod, hogy gyujteni is kell, ami napokig tart es nem gyemantot, hanem dollart. Nyersanyagokrol nem is beszelve. Szoval kitartas! :)

Az en negativ tapasztalatom az, hogy a legtobben rohannak elore, persze mindenki mas miatt jatszik, hat en nem sietem el es csak azt veszem meg amit akarok vagy tudok. 8-)

Isabel

HozzászólásSzerző: Isabel » 2013.06.19. 20:45

Két-három havonta jönnek új ünnepi dekorációk. Most épp nyári. Csak ilyenkor mindig kell, hogy legyen valamennyi tartalék dollár, mert 1-2 hét alatt nem sokat lehet összeszedni.
Meg gyűjteni kell a kártyarészleteket, érdemes cserélni is, ha van jó lehetőség. Én sokszor választom azt, hogy csere bármely tetszőleges kártyarészletre. Amikor valamiből már sok van, és nem kell több. ;)

Ha már szóba került az új dekoráció... A nyári fapad miért négyszer akkora, mint az összes többi? Ez így fura, most akkor mekkora egy ember? :?:

lalee36

HozzászólásSzerző: lalee36 » 2013.09.10. 06:10

Sziasztok.
Hadjuk már ezt a témát hogy lehet bővíteni a parkot,igen de csak gyémánttal és nem park dollárral miért nem lehet a park dollárt mondjuk gyémántra váltani.
Meg az a szöveg ingyenes játék.
Pl nekem nincs arra pénzem hogy vásárolgassak gyémántokat,de gondolom más se teheti meg,akkor jó hogy idővel megunja az ember már bocs ,egyszer már leírtam hogy nem lehet attrakciókat venni csak gyémántokért,és semmi feladat mindig ugyanaz a monoton kattintgatások meg ilyesmi, ott a kártya vásárlás is miért vegyek arany kártyát gyémántért kérdem én akkor még egyszer megkérdezem hogy miért hirdetik ingyenes a játék akkor ezek szerint mindenkinek kamuztak.
A terület is már 40 gyémánt amit gyűjtögetek én is egy hónapja park dollárt is szedegetem össze és nem tudok haladni pedig 26 szintű vagyok.
Úgyhogy már bocs de nagyot csalódtam ebbe a játékba.
Semmi feladat,és semmi újítást nem találok a parkba,bár feleslegesen írom le ezeket a szavakat úgyse tesznek semmit a fejlesztők csak jót röhögnek a markukba.
Kösz. veryangry

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.09.10. 09:58

lalee36 írta:Sziasztok.
Hadjuk már ezt a témát hogy lehet bővíteni a parkot,igen de csak gyémánttal és nem park dollárral miért nem lehet a park dollárt mondjuk gyémántra váltani.
Meg az a szöveg ingyenes játék.
Pl nekem nincs arra pénzem hogy vásárolgassak gyémántokat,de gondolom más se teheti meg,akkor jó hogy idővel megunja az ember már bocs ,egyszer már leírtam hogy nem lehet attrakciókat venni csak gyémántokért,és semmi feladat mindig ugyanaz a monoton kattintgatások meg ilyesmi, ott a kártya vásárlás is miért vegyek arany kártyát gyémántért kérdem én akkor még egyszer megkérdezem hogy miért hirdetik ingyenes a játék akkor ezek szerint mindenkinek kamuztak.
A terület is már 40 gyémánt amit gyűjtögetek én is egy hónapja park dollárt is szedegetem össze és nem tudok haladni pedig 26 szintű vagyok.
Úgyhogy már bocs de nagyot csalódtam ebbe a játékba.
Semmi feladat,és semmi újítást nem találok a parkba,bár feleslegesen írom le ezeket a szavakat úgyse tesznek semmit a fejlesztők csak jót röhögnek a markukba.
Kösz. veryangry

Mond muszáj neked teleírni a fórumot ilyesmivel :?: :?: :?:

Ha ennyi gondod van ezzel a játékkal akkor keress másikat....

Ide is beteszem a linkeket. Hátha elolvasod....

viewtopic.php?f=375&t=21115

viewtopic.php?f=409&t=20826&start=40#p533615

viewtopic.php?f=282&t=20897&p=532996#p532993
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Általános”