BEÉPÜLŐ MODUL

misike14

BEÉPÜLŐ MODUL

HozzászólásSzerző: misike14 » 2015.09.14. 05:44

Sziasztok!
Valamit csináljatok már a Shockwave Flash modulnak, ha kell épüljön be a játékba, vagy maradjon ahol van. Borzasztó, hogy akár mikor belépek a játékba pár perc múlva megjelenik felül egy sáv, hogy a " Beépülő modul nem válaszol Shockwave Flash " utána egy ablak " Leállítás ", ha leállítom ki is léptet, ha nem akkor ahányszor megjelenik annyiszor lassul a játék.
Várom mielőbbi segítségeteket!
Üdv.: misike14

katarzina79

Re: BEÉPÜLŐ MODUL

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.09.14. 07:20

misike14 írta:Sziasztok!
Valamit csináljatok már a Shockwave Flash modulnak, ha kell épüljön be a játékba, vagy maradjon ahol van. Borzasztó, hogy akár mikor belépek a játékba pár perc múlva megjelenik felül egy sáv, hogy a " Beépülő modul nem válaszol Shockwave Flash " utána egy ablak " Leállítás ", ha leállítom ki is léptet, ha nem akkor ahányszor megjelenik annyiszor lassul a játék.
Várom mielőbbi segítségeteket!
Üdv.: misike14

Szia!

Ez nem a játék hibája, így mi nem is tudunk neked segíteni.
A leírt problémát magam is tapasztalom időnként ha Chrome böngészőt használok. Javaslom próbálj ki másfajta böngészőt hogy elkerüld az ilyen jellegű problémákat.

Az alábbi témákban olvashatsz arról mi a teendő betöltődési gondok esetén:

viewtopic.php?f=451&t=22638
viewtopic.php?f=451&t=22617

misike14

HozzászólásSzerző: misike14 » 2015.09.15. 04:25

Szia!
Köszönöm a válaszod. Az a fura, hogy sehol máshol nem jelenik meg csak a játékba. Ma is mire 3/4 részét megcsináltam előjött és úgy lelassult, hogy 3-4 buborékra kattintottam mire elpukkadt és szinte állt a levegőbe. Ha a Crom csinálná máshol is meg kellene jelennie.
Azért köszi a választ!
Üdv.: Misi

sünike79

HozzászólásSzerző: sünike79 » 2015.09.15. 06:55

misike14 írta:Szia!
Köszönöm a válaszod. Az a fura, hogy sehol máshol nem jelenik meg csak a játékba. Ma is mire 3/4 részét megcsináltam előjött és úgy lelassult, hogy 3-4 buborékra kattintottam mire elpukkadt és szinte állt a levegőbe. Ha a Crom csinálná máshol is meg kellene jelennie.
Azért köszi a választ!
Üdv.: Misi

Szia!

A Flash a játékhoz szükséges segédprogram, e nélkül nem megy a játék. A chromban ez beépülő modulként van jelen, más böngészőkben nem így van. Ezért van az, hogy ha leállítod, akkor kidob a játékból.
Próbálj ki másik böngészőt, úgy talán megoldódik ez a gond.

Vissza: “2. szerver”