Rekord nézőszám

tina1

Rekord nézőszám

HozzászólásSzerző: tina1 » 2014.09.30. 15:43

Üdv! Az én problémám az lenne hogy a rekord nézőszámom egyszer csak lecsökkent! Lehet ilyet? Már lassan 2 éve játszom de még sosem történt ilyen!

Gabesz

Re: Rekord nézőszám

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.30. 16:07

Valami változott az állatkertedben.
Magától nem csökken le a látogatószám, biztos van valami oka, de az okot nem tudjuk mi se teljesen pontosan megmondani. Gondold el, hogy az állatkertedben másodpercről másodpercre változnak a dolgok, ezek egymásra hatnak, és a rendszer mindig az összes tényezőt összegezve, és azok egymásra hatását is összegezve kiszámítja az éppen adott pillanatra vonatkozó látogatószámot. Ha ez csökken, akkor valami vevőnek lett egy kielégítetlen igénye, egy eldobott szemét van valahol, vagy érkezett egy új állat, ami miatt ugyan több lenne a látogató, de a látogatóknak rögtön több igénye is lesz, ami meg kielégítetlen, tehát akár csökkenhet is a látogatószám. És így tovább. Valami ilyesmi áll a háttérben teljesen biztosan.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

tina1

HozzászólásSzerző: tina1 » 2014.09.30. 16:28

Igen ezt én értem meg tudom is! De nekem a rekord csökkent le, nem pedig a sima állatkerti nézőszám! A rekord az rekord, több játékotokkal is játszok, és ahol elérek egy rekordot, az addig annyi is marad , amíg meg nem döntöm! Ez is így volt eddig, szóval valami hiba lehet!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.09.30. 17:09

tina1 írta:Igen ezt én értem meg tudom is! De nekem a rekord csökkent le, nem pedig a sima állatkerti nézőszám! A rekord az rekord, több játékotokkal is játszok, és ahol elérek egy rekordot, az addig annyi is marad , amíg meg nem döntöm! Ez is így volt eddig, szóval valami hiba lehet!

Az alábbi esetekben csökken a látogatók száma:

- Felnőnek az állatkölykök
- Más típusú karámba kerülnek az állatok
- Állat raktárba helyezése után
- Ha nincs kuka, vagy növény, esetleg wc az állatkertben
- Ellátatlan állatkert esetén (szemetes állatkert, öntözetlen növények, gondozatlan állatok)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

tina1

HozzászólásSzerző: tina1 » 2014.09.30. 17:27

Értem! Köszönöm!

Vissza: “2. szerver”