Hibák

tamas1992

Hibák

HozzászólásSzerző: tamas1992 » 2013.04.14. 21:06

Sziasztok!
Több hibát is észrevettem a játékban. Nem fikázás, csak észrevételek, hogy jobbá tegyük a játékot együtt! :)
- Ha kukát ürítek, kiírja, hogy ürítsek 2-3-4.... kukát. A sikereknél csak eggyel nő a kukaürítések száma.
- Szereztem ma 8db barátság csillagot, erre nem kaptam meg a pontot a 6db csillagra, mert csak 5.5-t érzékelt.
- A dekorációs elemeknek semmi értelmük nincsen, kivéve, ha a sikereket eléred. Leraktam 3000népszerűségnyi dekorációs elemet és eggyel sem nőtt a látogatók száma. Leraktam egy db Juh-t (100as népszerűség) eggyel megnőtt a látogatók száma. Ezekután eladtam az összes dekorációs elemet és ugyanannyi látogatóm maradt, szóval az nem is befolyásolja.
- Leraktam egy szavanna karámot, a bölényemet áttettem a füves karámból a szavannásba. Nőtt eggyel a látogatók száma kb 30másodpercig, utána eltűnt az a látogatóm (mindegyik állatom zöld volt, meglett etetve...)
Egyenlőre ennyit sikerült észrevennem, egyébként nagyon jó kis játék, csak szerintem ezek nem normális dolgok és lehet őket javítani.
Üdv.
Tamás

csipkebogyo

Re: Hibák

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.15. 17:30

tamas1992 írta:Sziasztok!
Több hibát is észrevettem a játékban. Nem fikázás, csak észrevételek, hogy jobbá tegyük a játékot együtt! :)
- Ha kukát ürítek, kiírja, hogy ürítsek 2-3-4.... kukát. A sikereknél csak eggyel nő a kukaürítések száma.
- Szereztem ma 8db barátság csillagot, erre nem kaptam meg a pontot a 6db csillagra, mert csak 5.5-t érzékelt.
- A dekorációs elemeknek semmi értelmük nincsen, kivéve, ha a sikereket eléred. Leraktam 3000népszerűségnyi dekorációs elemet és eggyel sem nőtt a látogatók száma. Leraktam egy db Juh-t (100as népszerűség) eggyel megnőtt a látogatók száma. Ezekután eladtam az összes dekorációs elemet és ugyanannyi látogatóm maradt, szóval az nem is befolyásolja.
- Leraktam egy szavanna karámot, a bölényemet áttettem a füves karámból a szavannásba. Nőtt eggyel a látogatók száma kb 30másodpercig, utána eltűnt az a látogatóm (mindegyik állatom zöld volt, meglett etetve...)
Egyenlőre ennyit sikerült észrevennem, egyébként nagyon jó kis játék, csak szerintem ezek nem normális dolgok és lehet őket javítani.
Üdv.
Tamás

A kukaürítés gondodat nem egészen értem. Hol írja ki, hogy üríts ki 2-3-4 kukát? Ha 1 db kukát ürítesz ki, akkor csak eggyel fog nőni a sikereknél a kukaürítések száma. Mikor közel járok egy siker teljesítéséhez, én is szoktam figyelni a számlálókat, mindig rendesen működtek. Sőt, a szemétsöprést is számolják.
A "Gyűjts össze 6 barátságcsillagot" minifeladat csak azokat a csillagokat számolja, amiket a napi első belépésed után szerzel, mivel akkor érkezik meg. Tehát ha a 8 csillag úgy jött össze, hogy abból 2.5 a belépésed előtt lett szerezve, akkor jól számol a játék.
Mikor áttetted a bölényed másik karámba, pont azért nem maradt meg a látogatóid száma, mert eladtad a dekorációt. Egy juh betevése után nem nő túlzottan a látogatók igénye új dolgokra, de minél nagyobb népszerűségű állatokkal variálsz, annál több igényük lesz, és ha nem teljesíted őket, elmennek. Ahol a GYIK-hez végzem a tenyésztéseket, ott legalább félmillió népszerűségi pont értékű állat van kint a kertemben, viszont dekoráció nincs egy darab sem, és emiatt még akkor sincs 100 látogató sem a kertben, ha minden állat a lehető legboldogabb.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

tamas1992

HozzászólásSzerző: tamas1992 » 2013.04.15. 17:49

Amikor rányomsz egy kukára, utána pedig az ürítésre, ott hagyd rajta egy kicsit az egeret és kiírja, hogy ürits X kukát. Kicsi kukánál 10% 1kuka 20% 2 kuka. SZóval minél több szemét van a kukádban annál több.
Hogy tudok látogatókat csalni az állatkertembe, ha nem csak az állatokkal? Mert amíg a vidámparkosban látom az igényszinteket, itt nem látom. :(
Köszönöm. :)

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.15. 18:19

Kukákat nem úgy kell üríteni, hogy rákattintasz a kukára, és utána a kiürítésre, hanem meg kell várni, míg megjelenik fölötte a kis ikon, ami jelzi, hogy tele van, és üríteni kell. Ha szerinted hibásan számolja a játék az ürítéseket, akkor lehet, hogy ezért van.
A látogatószám növeléséhez segítséget nyújthat ez a téma: viewtopic.php?f=341&t=14334

Ennek a témának ez a legfontosabb mondata:

Minden állatnál és dekorációnál láthatod, hogy milyen látogatói csoport körében népszerű.

Ez azért fontos, mert ha beteszel egy olyan állatot a kertedbe, amelyet mondjuk a nők kedvelnek, és mellé olyan dekorációt veszel, amit mondjuk a gyerekek vagy az idősek kedvelnek, akkor nem fog nőni a látogatóid száma, mert nem annak a csoportnak vettél dekorációt, amelyik ezt igényelné. Hozd szinkronba a díszítést az állatokkal, és figyelj a látogatóid gondolataira.
Négyféle látogatói csoport van: férfiak, nők, gyerekek és idősek, ezek jelennek meg a kerted útjain is. és ha mondjuk egy gyerek feje felett megjelenik egy virág, akkor azt jelenti, hogy olyan növényeket kell a kertedbe kihelyezned, melyet a gyerekek kedvelnek.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Gresina

Mester fokozat elérése - 20 füves karám vásárlása

HozzászólásSzerző: Gresina » 2013.04.16. 13:06

Sziasztok!
Ma elértem a Mester fokot 20 füves karám vásárlásakor és igen csak meglepődtem, mert 650 Zoo dollárt és 3750 TP-t kaptam. Ez normális? Köszi!
Gresina

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.16. 13:10

Igen, normális. a Mester szintekért nem kapsz annyi jutalmat, mint a korifeusokért. Itt vannak a sikerek szintjei, és azok jutalmai:

viewtopic.php?f=283&t=11695
Jó játékot mindenkinek!

bika75

HozzászólásSzerző: bika75 » 2013.04.22. 07:11

Nem kaptam meg a cserekártyám!!!

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.22. 08:40

Ez pontosan mit jelent? Mert négy szóból nem fogunk tudni segíteni...
Jó játékot mindenkinek!

mekati

nem tudok belépni a kertembe!

HozzászólásSzerző: mekati » 2013.04.25. 10:08

Segítséget szeretnék kérni!Nem tudok belépni a kertembe mert nem fogadja el a jelszavamat!Kértem új jelszót avval meg beadott egy teljesen új kertet!!!!De én nem akarok már újabb kertet csinálni!Én a régit akarom vissza kapni amíg van szomszédom és ki nem töröl az összes!!!!!Sürgősen segítségre lenne szükségem!Köszönöm!A játékos nevem a 2-es szerveren petra0610

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.25. 12:58

Kérlek, olvasd el ezt: viewtopic.php?f=355&t=19648

Az újabb játékaink már csak Upjers-portálfiókkal vehetők igénybe, pl. a MFP játék is ilyen már. Az MFZ még nem ilyen volt, de efelé haladunk.
Ha mindkettő játékban van fiókod ugyanolyan adatokkal, akkor létezik egy Upjers-portálfiókod is azokkal az adatokkal, amivel az MFP játékra regisztráltál..

Ha a portálhoz nem kötött MFZ-fiókodhoz mondjuk kérsz egy új jelszót, azaz jelszót módosítasz rajta, majd mégis megpróbálsz a korábbi jelszavaddal belépni (mondjuk mert az van elmentve a böngésződben, vagy csak megszokásból), akkor érzékeli az Upjers-portálfiókod, hogy az ő adataival szerettél volna belépni, azaz úgy veszi, mintha szeretnél nyitni egy ehhez a portálfiókhoz tartozó játékosfiókot az adott MFZ-szerveren.

Ilyenkor van az, hogy volt egy magas szintű fiókod és hirtelen egy egyes szintűben találod magad. Semmi baj nincs, egyszerűen csak a portálfiókodba léptél be és ahhoz hoztál létre egy játékosfiókot, mégpedig azért, mert nem az eredeti MFZ-fiókod helyes belépési adataival léptél be. Lépj be az eredeti MFZ-fiókod helyes adataival és visszajutsz a magas szintű fiókodba.
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “2. szerver”