Olvasd el!!!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Vinjuice

Olvasd el!!!

HozzászólásSzerző: Vinjuice » 2014.08.02. 18:36

Sziasztok! Egy kérdéssel fordulok felétek. Mennyivel több hasznot szereztek azáltal, hogy új játékokat dobtok ki, mint, hogy egy párban fejlesztést végeznétek? Szerintem semmivel. Sokan még akár költenének is pár játékra, ha lenne benne fejlesztés. Így viszont..
Ti dolgotok, ti hasznotok, de viszont a mi játékunk! Egyelőre no comment. Köszönöm a választ/válaszokat!
Ha gondod akad bármely Upjers-es játékban, kérdezz bátran, vagy írj a támogatásnak -> Támogatás

:cry: Nyugodj békében Jules Bianchi! :cry:

Hanga

Re: Olvasd el!!!

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.08.02. 22:00

Vinjuice írta:Sziasztok! Egy kérdéssel fordulok felétek. Mennyivel több hasznot szereztek azáltal, hogy új játékokat dobtok ki, mint, hogy egy párban fejlesztést végeznétek? Szerintem semmivel. Sokan még akár költenének is pár játékra, ha lenne benne fejlesztés. Így viszont..
Ti dolgotok, ti hasznotok, de viszont a mi játékunk! Egyelőre no comment. Köszönöm a választ/válaszokat!

Szia

Vannak olyan játékok amelyek folyamatosan kapnak fejlesztést, vannak amelyek fejlesztés nélkül is teljes játékélményt nyújtanak és olyanok is vannak amiknél várni kell a fejlesztésre. Az Upjers-nek változatos játékkínálata, ez azzal jár, hogy nem tud úgy fejleszteni minden játékot, mint pl. egy olyan üzemeltető amelynek csupán 1-2 játéka van.
Én mindenesetre örülök a kínálatnak, mert ha megunok egy játékot, találok másikat ami ismét hosszabb ideig tartó kellemes kikapcsolódást nyújt.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vinjuice

HozzászólásSzerző: Vinjuice » 2014.08.03. 12:49

Hát igen, csak én, mint Garbage Garage "őrült" azért várnék pár fejlesztést tavaly április óta, (amit nem fogok/fogunk megkapni), és hát nem is nyújt teljes játékélményt (csak az újaknak), mivel a tank után teljesen monoton játékká kezd válni. :( Természetesen tovább várok, de ez így teljesen csődbe fog menni, amit nem szeretnék.
Végül is várjunk fejlesztést valamikor (nem csak a közel jövőben), vagy semmi nem fog történni?
Ha gondod akad bármely Upjers-es játékban, kérdezz bátran, vagy írj a támogatásnak -> Támogatás

Vinjuice

HozzászólásSzerző: Vinjuice » 2014.08.03. 12:49

Köszönöm a választ!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.08.03. 15:31

Tapasztalataim alapján nem mondanám, hogy semmi nem fog történni, sőt azt sem, hogy soha nem fog fejlesztést kapni. Volt már több játéknál példa arra, hogy hosszabb idő után nagyobb frissítés jött ami az adott játékban nagyobb változásokat eredményezett.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vinjuice

HozzászólásSzerző: Vinjuice » 2014.08.03. 15:32

Hát nagyon szépen megköszönném! (:

Truck95

HozzászólásSzerző: Truck95 » 2014.08.09. 16:21

Tisztelt MOD-ok és fórumozók!
Én is Garbage megszállott vagyok mint Vinjuice meg még jó páran, és a 20-as szintemmel nem is panaszkodhatok semmire, főleg hogy volt egy egy éves kihagyásom(amit folytattam a 9. szinttől), de azért egy-két fejlesztés vagy bónuszakció tényleg nem ártana nekünk játékosoknak!

Biztos lesz ilyen, ezt előre is köszönöm!
Bölcs mondások:
Aki másnak vermet ás, az a sírásó!
A munka még nem ölt meg senkit. De minek kockáztatni!?
A munkához úgy kell hozzáállni, hogy más is hozzáférjen!

----------------------------------------------------------->------>--->Bontóm

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”