Jönnek a bajorok!

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Jönnek a bajorok!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.09.25. 12:46

Üdv, kis varázslótanonc!

Különös átutazót láttak Varázserdőn. Bőrnadrágot visel és sörpocakja van. Bajornak mondja magát. De ez még nem minden! Valami különös van a fején! Ez a kalpag nem más, mint egy:

„Malátalében edzett hatalmas fesztiválsityak“.

Kép

Micsoda varázstökfödő ez. Szerencsére az átutazó bőrnadrágosnál van még belőle pár darab és szeret ajándékozni…

Töltsd fel a szénkészletedet! Most minden egyszerre legalább 10 eurós szénvásárlásért jár egy malátalében edzett hatalmas fesztiválsityak ajándékba!

Nagy varázsló akarsz lenni, ugye? Ne hagyd hát ki az alkalmat!
Vess majd egy pillantást a szénbánya bónusztáblázatára is, hiszen akár 30%-kal is több szénhez juthatsz általa.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

csipkebogyo

Re: Jönnek a bajorok!

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.10.15. 10:04

Viszlát Oktoberfest!

A bajorok legnagyobb és leghíresebb fesztiválja véget ért, a varázserdei bajor is lassan elindul hazafelé...

De a különleges fesztiválsityakot megszerezheted magadnak, hiszen egy rövid ideig még ajándékba jár minden, legalább 10 eurós szénvásárlásért!

Szénvásárláskor érdemes átnézni a bónusztáblázatot is, hiszen akár 30%-kal több szén is ütheti a markod!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “Bejelentések”