Probléma a GY.I.K-kel: ADMINOKNAK ÉS MODIKNAK

Ha kifejezetten fórummal kapcsolatos problémád van, kérjük, itt tedd közzé!
kobsi

Probléma a GY.I.K-kel: ADMINOKNAK ÉS MODIKNAK

HozzászólásSzerző: kobsi » 2012.11.13. 20:33

Sziasztok!

A GY.I.K-ban olvastam, hogy lehet egy csoporthoz csatlakozni. Gondoltam: Én is csatlakozni akarok. De ez a rész nem pontos, hogy a "megfelelő gomb" mert azt is oda kellet volna írni, hogy milyen gomb!

A fórumon lévő csoportokat a felhasználói vezérlőpultban tekintheted meg a „Csoportok” linkre kattintva. Ha csatlakozni szeretnél egy csoporthoz, kattints a megfelelő gombra. Mindemellett nem az összes csoport nyílt hozzáférésű, néhánynál jóváhagyás szükséges a csatlakozáshoz, néhány zárt, néhány pedig egyenesen rejtett. Ha a csoport nyitott, akkor a megfelelő gombra kattintva tudsz csatlakozni. Ezután a csoport vezetőjének jóvá kell hagynia a kérelmed – ennek kapcsán megkérdezheti, hogy miért szeretnél csatlakozni a csoporthoz. Kérjük, ne zaklasd a csoportvezetőt, ha elutasítja a kérelmed, biztosan megvan az oka.

"kattints a megfelelő gombra."

Ez nagyon keveset mond el. Mondják el, hol, milyen gomb!
Tenyésztési taktikák:

Ha gyémántos állat NEM sikerül akkor vedd ki az összes állatot és úgy sikerülni fog :) :)

Ötletet adta: ILDI1983 Köszönöm az ötletedet!

kobsi

Re: Probléma a GY.I.K-kel: ADMINOKNAK ÉS MODIKNAK

HozzászólásSzerző: kobsi » 2012.11.14. 18:11

KÉREM EGY ADMIN VÁLASZOLJON!
Tenyésztési taktikák:

Ha gyémántos állat NEM sikerül akkor vedd ki az összes állatot és úgy sikerülni fog :) :)

Ötletet adta: ILDI1983 Köszönöm az ötletedet!

csipkebogyo

Re: Probléma a GY.I.K-kel: ADMINOKNAK ÉS MODIKNAK

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.11.15. 11:46

Ezen a fórumon háromféle csoport van jelenleg, ami látható, ezeket a csoportokat az admin, vagyis Gabesz kezeli.
A csoportok a következők:

Regisztrált felhasználók: nekik fekete betűvel jelenik meg a nevük a hozzászólásaiknál, ide tartozol te, meg szinte mindenki.

Globális moderátorok (Moderátorok, modik :D): ők a "ződek", ahogy néhányan hívják őket, vagyis minket, tekintve, hogy én is az vagyok :) Nekünk zölddel jelenik meg a nevünk a hozzászólásainknál, és több művelet végrehajtásához van jogunk a fórumon, mint a "sima" fórumozóknak. Persze, ezekkel a jogokkal csakis a fórum rendben tartása, a jó hangulat megőrzése, és a szabályok betartatása végett élhetünk.

Moderátor csak az lehet, akit az adminisztrátor erre a feladatra alkalmasnak tart, és felvesz a moderátorok csoportjába, magadtól nem tudod ezt megtenni, és másik moderátor sem vehet fel moderátornak. A fórum harmadik, egyben legtöbb joggal és feladattal rendelkező csoportja tehát az adminisztrátorok, az ő nevük az én régi monitoromon bordós-lilás :)

Hogy az egyes csoportokba kik tartoznak, azt megnézheted a Fórum kezdőlap alján a Magyarázat menüpont megfelelő linkjeire klikkelve.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “Fórummal Kapcsolatos Problémák”