többszörös témanyitás

Ha kifejezetten fórummal kapcsolatos problémád van, kérjük, itt tedd közzé!
palleusz

többszörös témanyitás

HozzászólásSzerző: palleusz » 2012.04.15. 14:33

Tiszteletem

Olyan problémám van,hogy cserebere témában egy felhasználó újabb és újabb témát nyit hogy a lap tetejére kerüljön.
Ez rövidesen átláthatatlan káosz lesz,nem lehetne ezt szankcionálni valahogy?
Ahelyett hogy szerkesztenék a meglévőt újabbat és újabbat nyitnak ész nélkül,erre szeretnék valamiféle megoldást ha lehet.

köszönettel,palleusz

susannah

Re: többszörös témanyitás

HozzászólásSzerző: susannah » 2012.04.15. 18:12

Gondolom a Barátkeresőre gondolsz. Ki van írva, de ha mégis ilyen előfordul és amint észreveszem, azonnal átrakom a hozzászólásokat.

palleusz

HozzászólásSzerző: palleusz » 2012.04.22. 16:51

susannah írta:Gondolom a Barátkeresőre gondolsz. Ki van írva, de ha mégis ilyen előfordul és amint észreveszem, azonnal átrakom a hozzászólásokat.

Mint ahogy azt írtam is a probléma a cserebere topikban kezdi felütni a fejét. Ha mindenki újat nyit a szerkesztés helyett akkor többszörösen túlterhelt és átláthatatlan lesz a fórum.

palleusz

HozzászólásSzerző: palleusz » 2012.04.25. 20:24

Elképzelhető hogy lesz megoldás az általam felvetett probléma kapcsán vagy nyissunk még 500-600 új témát mire szabályzás alá kerül?

sandorcm

HozzászólásSzerző: sandorcm » 2012.05.03. 11:24

palleusz írta:Elképzelhető hogy lesz megoldás az általam felvetett probléma kapcsán vagy nyissunk még 500-600 új témát mire szabályzás alá kerül?

Kedves Palleusz!
Úgy látom, nem nagyon akarnak reagálni erre a kérdésre, pedig fontos! Csak egyetértésemet szerettem volna itt kifejezni!
További jó játékot!

gkittus

HozzászólásSzerző: gkittus » 2012.05.14. 17:05

Sziasztok! 100%-ban egyetértek palleusszal!!! Kész káosz van a "cserebere" topikban! Ha az nem megoldható, hogy 1 játékos csak 1 témát nyisson magának, akkor legalább az lenne lehetséges, hogy mindenki ki tudja törölni a saját - már nem használt - témáját!

sandorcm

HozzászólásSzerző: sandorcm » 2012.05.14. 22:12

gkittus írta:Sziasztok! 100%-ban egyetértek palleusszal!!! Kész káosz van a "cserebere" topikban! Ha az nem megoldható, hogy 1 játékos csak 1 témát nyisson magának, akkor legalább az lenne lehetséges, hogy mindenki ki tudja törölni a saját - már nem használt - témáját!

Gkittus!
szerintem ez azért nem jó ötlet, mert lesz továbbra is olyan, akit nem érdekel hányat nyitott meg, és nem fog törődni a törléssel.
De ha esetleg automatikusan törlődne egy hét passzivitás után akkor esetleg! De még ez sem az igazi! Szóval, tovább lehet gondolni!

gkittus

HozzászólásSzerző: gkittus » 2012.05.15. 09:19

sandorcm írta:
gkittus írta:Sziasztok! 100%-ban egyetértek palleusszal!!! Kész káosz van a "cserebere" topikban! Ha az nem megoldható, hogy 1 játékos csak 1 témát nyisson magának, akkor legalább az lenne lehetséges, hogy mindenki ki tudja törölni a saját - már nem használt - témáját!

Gkittus!
szerintem ez azért nem jó ötlet, mert lesz továbbra is olyan, akit nem érdekel hányat nyitott meg, és nem fog törődni a törléssel.
De ha esetleg automatikusan törlődne egy hét passzivitás után akkor esetleg! De még ez sem az igazi! Szóval, tovább lehet gondolni!

Igazad van, hogy sokan nem fognak törődni vele hogy kitöröljék magukat! De jó lenne valami megoldás :)

Erza
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Erza » 2012.05.17. 01:01

Szerintem erre egy jó megoldás lenne... mégpedig a játékba piacot csinálni. Amolyan normálisat, hogy ne vakon tegyen fel valaki ajánlatot, amit persze nem fognak elvinni. Sok ilyen téma azért van, mert valaki nem ér rá végigbogarászni a topikokat, nincs ideje levajazni a dolgokat és megy is fel, hogy xyz elvihető zyx-ért. Beszédes, lényegre törő témacím, nem is kell benne keresgélni abszolúte semmit.
Ha meg valaki ilyet akar frissíteni sokan az utolsó hozzászólásra kattolnak szerintem és már le is lépnek onnan, mert ott aztán végképp semmi hasznos infó nincs.
Piacot meg nem fogják megcsinálni, mert a részletek könnyebben beszerezhetők lesznek ---> ergo kevesebben fognak pénzt kiadni ezen gyémántos termékek megvásárlására. Ezek a játékok arról szólnak, hogy minél több profitot hozzanak. Az meg ugye kell, különben nem lenne játék, ahol eljátszódhatánk. lol

1 hét utáni törlés meg teljesen irreális, persze ha nem jársz az életbe el nyaralni, akkor reális... 2 hónap, de legalább 3nak kéne lennie. Nyáron anno volt, hogy én is eltűntem 2 hónapra netközelből, ami azért nagy szó! lol

Továbbá ha jól értem, alapvetően a nem használt - lista alján levő topikok okoznak problémát. Nos ezt fejtsétek már ki miért, kutya sem nézi őket szerintem, csak a frissülőket/újakat. Gondolom mikor elkészült a fórum, számoltak ezzel és lazán elbírja a szerver... továbbá még viszonylag új a játék, ciki lenne ha később kevesebben lennének és minden ki lenne törölve, kihaltnak tűnne az egész, ami nem tüntetné fel jó fényben a fórumot és a játékot sem.

susannah

HozzászólásSzerző: susannah » 2012.05.17. 17:09

Megoldási ötlet van a Cserebere topikban, ez az egy lehetőség, kérem mindenki olvassa el.

Vissza: “Fórummal Kapcsolatos Problémák”