többszörös témanyitás

Ha kifejezetten fórummal kapcsolatos problémád van, kérjük, itt tedd közzé!
muci67

Re: többszörös témanyitás

HozzászólásSzerző: muci67 » 2012.06.04. 15:10

Sziasztok!
Én arra szeretnék megoldást, hogy a cserére feltett dolgokat a feltevő vissza tudja hívni, azaz törölni.
Mindezt azért, mert vannak olyan kedves játékostársak, akik úgy látszik abban lelik örömüket, hogy kérik a cserét és mikor felrakom akkor nem fogadják el az ajánlatot, de el sem utasítják. Egy ilyen eset több mint 48 órája foglalja a cserehelyemet, levelemre, fórumbeírásomra nem reagál. Szeretném, hogyha az ilyen játékosokat szankcionálnák. A játékos neve: Situation. Más is panaszkodott rá, de én sajnos már csak akkor olvastam ezt, amikor az ajánlatot már felraktam. A feltett ajánlat törlése megoldást hozna erre a problémára. Egyébként Én milyen kompenzációt kaphatok Situation-tól? Azt érezném jogosnak, ha kitiltanák egy időre a fórumról, de úgy hogy más néven se tudjon belépni még olvasásra se! És jó lenne ha az első témában a csereberénél kiírnák az ilyen megbízhatatlan játékosok nevét. Gondolom mindazt amit leírtam Ti ellenőrizni tudjátok.
Várom a szebb jövőt, de nem akar eljönni! Üdv. muci67
Állatkertem: http://www.myfreezoo.hu/nickpage/index/user/6079663
Szervezetem: BónuszoZoo

JulaW

HozzászólásSzerző: JulaW » 2012.06.04. 20:39

muci67 írta:Sziasztok!
Én arra szeretnék megoldást, hogy a cserére feltett dolgokat a feltevő vissza tudja hívni, azaz törölni.
Mindezt azért, mert vannak olyan kedves játékostársak, akik úgy látszik abban lelik örömüket, hogy kérik a cserét és mikor felrakom akkor nem fogadják el az ajánlatot, de el sem utasítják. Egy ilyen eset több mint 48 órája foglalja a cserehelyemet, levelemre, fórumbeírásomra nem reagál. Szeretném, hogyha az ilyen játékosokat szankcionálnák. A játékos neve: Situation. Más is panaszkodott rá, de én sajnos már csak akkor olvastam ezt, amikor az ajánlatot már felraktam. A feltett ajánlat törlése megoldást hozna erre a problémára. Egyébként Én milyen kompenzációt kaphatok Situation-tól? Azt érezném jogosnak, ha kitiltanák egy időre a fórumról, de úgy hogy más néven se tudjon belépni még olvasásra se! És jó lenne ha az első témában a csereberénél kiírnák az ilyen megbízhatatlan játékosok nevét. Gondolom mindazt amit leírtam Ti ellenőrizni tudjátok.
Várom a szebb jövőt, de nem akar eljönni! Üdv. muci67

Hát, vele én is majdnem megjártam veryangry

nyuszi2003

HozzászólásSzerző: nyuszi2003 » 2012.08.23. 08:50

Szia!Azt írta ki az oldalam mikor beléptem,hogy frissítés történt,ha vásárolok 1600ft értékben valamit,kapok egy szamarat!Nem kaptam! iconcry iconcry iconcry

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.08.23. 12:31

nyuszi2003 írta:Szia!Azt írta ki az oldalam mikor beléptem,hogy frissítés történt,ha vásárolok 1600ft értékben valamit,kapok egy szamarat!Nem kaptam! iconcry iconcry iconcry

Nem 1600 ZD-ért kell vásárolni valamit a játékban, hanem bankkártyával a saját valódi pénzeden kell venni 1600 forintért gyémántot. 1600 forint az körülbelül 6 euro (nekem 6 euroért 1664 forintot vontak le), és ez az ajánlat csak elektronikus (bankkártya, PayPal, Clickandbuy) illetve banki átutalással történő vásárlás esetén érvényes.
SMS-ben 54 gyémántot kell rendelni egyszerre, hogy megkapd a csacsit.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

sziszyke89

HozzászólásSzerző: sziszyke89 » 2013.01.14. 19:03

sziasztok megprobáltam megnyitni az elsö témám a csere topikban de nem sikerült miért? Azt irta hogy ellenörzik elsönek a témám (vagy valami ilyesmi) és az mennyi idö?

Badgirl

HozzászólásSzerző: Badgirl » 2013.01.14. 19:55

Szia!
Az ellenőrzés megtörtént, ennek eredményéről üzenetben értesülsz.

Vissza: “Fórummal Kapcsolatos Problémák”