"beszélj édesapáddal!"

Itt tárgyalhatod ki a feladatokat!
trendygem

"beszélj édesapáddal!"

HozzászólásSzerző: trendygem » 2012.10.29. 14:47

Sziasztok!
Már nagyon az elején elakadtam és szeretném a segítségeteket kérni. A feladatom, hogy beszéljek az "édesapámmal" (Törzsi harcos: 6 szint). Elmegyek, harcolok akivel kell, megtalálom "apámat", beszélek vele, elmondja milyen büszke rám, és hogy kineveznek, majd rákattintok a "feladat befejezése" gombra, felül le is nyílik egy kis ablak és ki van pipálva a feladat, de... Nem történik semmi! És jobb oldalt felül a feladatoknál továbbra is megtalálom ezt, és nincs kipipálva és nem kapok másik feladatot. Mi lehet a probléma? Mit rontok el? Mit nem veszek észre?
Előre is köszönöm a válaszokat!

Pálmi111

Re: "beszélj édesapáddal!"

HozzászólásSzerző: Pálmi111 » 2013.03.01. 13:36

Kedves borzok és hollók!
Az apa mindenkinél medve? Mert én medve vagyok. rolleyes
Ez egy kapu, melyen egy varázslatos birodalomba léphetsz át és ahol én és a többiek szeretettel fogadnak.

Kép

[url]s1.upologus.hu/nickpage.php?u=5092715[/url]

Pálmi111

HozzászólásSzerző: Pálmi111 » 2013.03.01. 14:29

trendygem írta:Sziasztok!
Már nagyon az elején elakadtam és szeretném a segítségeteket kérni. A feladatom, hogy beszéljek az "édesapámmal" (Törzsi harcos: 6 szint). Elmegyek, harcolok akivel kell, megtalálom "apámat", beszélek vele, elmondja milyen büszke rám, és hogy kineveznek, majd rákattintok a "feladat befejezése" gombra, felül le is nyílik egy kis ablak és ki van pipálva a feladat, de... Nem történik semmi! És jobb oldalt felül a feladatoknál továbbra is megtalálom ezt, és nincs kipipálva és nem kapok másik feladatot. Mi lehet a probléma? Mit rontok el? Mit nem veszek észre?
Előre is köszönöm a válaszokat!

Szerintem az a probléma, hogy nem mentél el ahhoz, akihez kell, vagy nem mentél el Háromszél városába, a Bölcsek csarnokába. Általában nekem ezért nem szokott, de erre a feladatra már nem emlékszem, mivel már 12. szinten állok! Tehát már ennek a szintnek a 2-szerese eltelt nekem. De azért próbáld meg! ;)
Ez egy kapu, melyen egy varázslatos birodalomba léphetsz át és ahol én és a többiek szeretettel fogadnak.

Kép

[url]s1.upologus.hu/nickpage.php?u=5092715[/url]

pite

HozzászólásSzerző: pite » 2013.07.19. 21:03

Pálmi111 írta:Kedves borzok és hollók!
Az apa mindenkinél medve? Mert én medve vagyok. rolleyes

Nem, én holló vagyok és nálam holló.

EdwardJK22

HozzászólásSzerző: EdwardJK22 » 2015.03.20. 12:15

A szabály úgy van hogy 5 szóból egy mondatot kell képezni úgy hogy a másik leírta hogy mi legyen benne.
Pl:egy
gyerek
alszik
ágyon
paplan

Pl:Egy gyerek paplanban az ágyon alszik. .

Akkor:Legyen benne:

föld,gyerek,Budapest,vár,szülő
Are you interested in test-king - ccna certification itil? Get our self paced toefl test ccna and passguideitil study packages to pass your without any difficulty in uconn.edu lsat. keiseruniversity.edu

Vissza: “Feladatok”