Tagfelvétel az OLDHILL LAKE horgászegyesületben

rmike

Tagfelvétel az OLDHILL LAKE horgászegyesületben

HozzászólásSzerző: rmike » 2011.11.25. 15:20

Sziasztok!

Egyesületünk tagfelvételt hirdet.

Alapfeltétel a csapatszellem, a jó hangulat, a kommunikációkészség, a mindennapi jelenlét, a szorgalmas játék, legalább 12-es szint.
Csapattagjaink ebben a szellemben vesznek részt a játékban, és ezért vagyunk mind az egyéni, mind a csapatjátékban sikeresek!
Akinek ezek a dolgok nem maguktól értetődően természetesek, az lehet, hogy az egyéni játékban sem tudja a maximumot nyújtani.
A csapatjátékban további izgalmak, és kitűnő társakat várnak rád!

Jelentkezni az OLDHILL LAKE egyesületben lehet, a hivatalos úton.

Üdvözlettel rmike elnök

bazsi20010115

Re: Tagfelvétel az OLDHILL LAKE horgászegyesületben

HozzászólásSzerző: bazsi20010115 » 2011.12.09. 20:19

Sziasztok!
8-as szintű vagyok és nagyon szeretnék belépni egy egyesületbe.Ígérem hogy ha nem is minden nap de akkor is biztos hogy hetente adok be halakat,A$-t,dekorációt,tápot,szemetet.Érmét is adok de ha csak lesz.(Én nem szoktam rendelni ezért csak szintlépéskor,feladatokkor,és ha egy hónapon minden nap belépek akkor kapok érmét ami mind elég hosszú idő).De ez mellett helyesen tudok írni(csak ritkán vétek hibát)és tisztelem a játékostársakat.Ha valaki meghív annak előre is köszönöm.
(ezt lehet hogy nem ide kellene írnom de ha hirdetik a tagfelvételt akkor már szerintem kérni is lehet hogy vegyenek be.)

rmike

HozzászólásSzerző: rmike » 2011.12.12. 10:59

Tisztelt Bazsi és játékostársak!

A lelkesedésed tiszteletre méltó és egyben alapkövetelmény.
A fórumban olvastam és nálunk is bebizonyosodott, hogy ha az egyesület tagjai nem állnak közel azonos szinten, a kisebb szinten lévők nem tudnak kellő mértékben a feladatokhoz hozzájárulni. Nem tudnak olyan halakat fogni, ami a feladatokhoz kell, nincsenek az ehhez szükséges tavaik megnyitva, nincs elég akváriumuk, és ezért saját maguk is csak lassan jutnak előre. Egy lelkiismeretes csapatjátékos ettől mellékszereplőnek érzi magát, aki csak ott van, és nem tud, némi pénzen, illetve ritkán halak és szemetek beadásán kívül a feladatokban részt venni.
Ezért az egyesületek és benne a tagtársak érdeke, ha sikeresen akarnak szerepelni és minden tagtárs jól érezze magát, hogy csak megfelelő szintű társakat vesznek fel. Nálunk ez jelenleg 13-as, de lehet, hogy a következő tagfelvételre már emelnünk kell.
Azt javaslom az egyesületbe vágyóknak, hogy alapítsanak saját egyesületeket azonos szinten lévő társakból, legfeljebb 2 szintkülönbséggel. Keressétek meg egymást a fórumon, erre van kitalálva, illetve a baráti körötökből!

Sok sikert kívánunk minden kedves hohótársnak!

Üdvözlettel
rmike

bazsi20010115

HozzászólásSzerző: bazsi20010115 » 2011.12.16. 17:04

Szia rmike!
Hidd el hogy ha tudnák akkor alapítanák egy saját egyesületet de ahhoz még kell minden kőből 50-60.(vagyis a buszmegállóhoz).És ha az egyesület alapításához is kell kő akkor soha nem tudom megcsinálni.

Wonderful

HozzászólásSzerző: Wonderful » 2011.12.16. 17:21

bazsi20010115 írta:Szia rmike!
Hidd el hogy ha tudnák akkor alapítanák egy saját egyesületet de ahhoz még kell minden kőből 50-60.(vagyis a buszmegállóhoz).És ha az egyesület alapításához is kell kő akkor soha nem tudom megcsinálni.

Bizony kell! 50rózsaszín, 100kék, 25zöld kövecske, hogy aktiváld az Egyesületi Házat!

Piedone

HozzászólásSzerző: Piedone » 2011.12.16. 17:40

Ahhoz hogy az új halakat ki tud fogni az egyesületnek egy bizonyos szintet is el kell hogy érjen.
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

rmike

HozzászólásSzerző: rmike » 2011.12.17. 17:19

Szia Bazsi és Kedves Mindenki!

Hogy érezzétek a dolgok súlyát és a felelősségét: Egy kezdő egyesület működtetéséhez százas nagyságrendű kő szükséges. Egy 11-es szintű egyesületnél ez több ezer.
Ha Neked például 50-100 kő összepecázása is gond, az azt jelenti, hogy ha akár objektív okokból is, de nem tudsz eleget a játékkal foglalkozni. Így szó szerint még az egyesület kapujáig sem jutsz el, nemhogy bekopogtass, és utána hasznos csapattag legyél.
Éppen ezért, amit leendő csapattagunkról leírtam elvárásnak, azt az utolsó betűig vegyétek komolyan. Csak így lehetünk együtt sikeresek!

Üdv rmike

Bence Tó

HozzászólásSzerző: Bence Tó » 2012.01.07. 09:31

Szia rmike!
Lehet-e még hozzátok belépni?
12-es szinten vagyok és naponta többször is játszok.
Elég aktív vagyok.
A városban beadtam a jelentkezést.
Válaszodat előre is köszönöm.

Vissza: “Szerver 1”