Farmfigyelő_hiba

Kinder Bueno

Farmfigyelő_hiba

HozzászólásSzerző: Kinder Bueno » 2015.12.08. 13:10

Sziasztok!
Lehet, hogy csak engem zavar, hogy a farmfigyelő, ha a lovak "készen" vannak, nem jelzi. Kicsit bosszantó, mert sokszor csak azt nézem, és nem figyelem külön a póniudvart....
Másik: a bionafta telep... jelzi a farmfigyelő, hogy kész a termék, de a gyártósor még visszaszámol, ilyenkor frissítenem kell és akkor be is tudom takarítani a terméket....
Jó lenne ezeket javítani, ha lehetséges
Köszönöm előre is

Hanga

Re: Farmfigyelő_hiba

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.12.08. 18:12

Kinder Bueno írta:Sziasztok!
Lehet, hogy csak engem zavar, hogy a farmfigyelő, ha a lovak "készen" vannak, nem jelzi. Kicsit bosszantó, mert sokszor csak azt nézem, és nem figyelem külön a póniudvart....
Másik: a bionafta telep... jelzi a farmfigyelő, hogy kész a termék, de a gyártósor még visszaszámol, ilyenkor frissítenem kell és akkor be is tudom takarítani a terméket....
Jó lenne ezeket javítani, ha lehetséges
Köszönöm előre is

Szia

Zárd be a játék ablakát, töröld a gyorsítótárat, sütiket, majd indítsd újra a böngészőt. Remélem ez megoldja a problémát. Ha mégsem, akkor próbálj ki másfajta böngészőt.

Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát is.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Kinder Bueno

Re: Farmfigyelő_hiba

HozzászólásSzerző: Kinder Bueno » 2015.12.09. 10:17

Köszi az ötleteket, de a póniudvar esetén azóta nem működik a farmfigyelő mióta bejött a játékba. A bionafta telepet jelzi, csak ott meg a visszaszámláló van késésben.
Megpróbáltam már Mozzilával, Chromeval, sőt Explorerrel is sajnos ez se segít:-(
de azért köszi a választ

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 3”