Köszönetnyilvánítások

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
ssuggame

Re: Köszönetnyilvánítások

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.03. 21:34

Utólag is szeretnék boldog karácsonyt kívánni és köszönet a karácsonyi újításért, a zongoránál bulizó birkák nagyon jók a vitrinben :lol: :lol: :D

Kép Kép

meg a többi vitrinajándék is jópofa amiket birkákkal láttam a vitrinben, pölö amiről sajna lemaradtam és Szenteste belépésnél lehetett beszerezni :)

Boldog új évet is szeretnék kívánni, sok egészséggel, szerencsével, sikerekkel, békével, szeretettel!

Kép

hoztam pezsgőt is

Kép

:D

és köszönet (bár nem tudom ezt már írtam-e) hogy ha az ember benéz más emberke virtinjébe akkor egyből lehet ott is váltogatni már az oldalak között, így hamarabb látni hogy kinek milyen ajándéka van már meg és hogy milyen újjal lehetne meglepni, nagy segítség!
És köszönet a sok türelemért hogy még volt-van idő csomagolni a másik fórumra és nem tűnik el egyből minden hanem sok mindent még meg lehet menteni , ez talán a legnagyobb segítség!(számomra mindenképp és még "pár" emberke számára :) )
Annak/Azoknak a 'pihentagyú' (ezt tisztelet- és szeretetteljes jelző ám!) grafikus emberkének-emberkéknek is köszönet akik megtervezik-kivitelezik a birkafejeket akár vitrinbe, meg amiket még kitalálnak, az ember napját nagyon derűssé tudja ám tenni egy-egy pillanat ahogy benéz a tanyájára. :D A kedvencem még mindig a barátlistán felugró birka, attól kifekszek mindig :lol: :lol: :lol:
Nem tudom lehet-e ilyet írni ide mert ez nem a Javaslatok topik :D ,hogy öö....szóval kár hogy az upjers nem csinál olyan kisfilmet mint amit pölö a 'gugli' csinál a saját csapatáról, vagy akár egy fénykép albumot úgymond, jó lenne látni a csapat arcát, pölö Dezső (kép) grafikus, Gabesz (kép) a rendetlenségben mindig rendet próbáló tenni admin :D , Ottó (kép) másik grafikus, Béla (kép) feketebárány :lol: , meg ilyenek :D :oops: :) persze ez csak egy ötlet, de hátha egyszer ez is megvalósul. :)
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.21. 16:42

Malacka évekkel ezelőtti farsanghoz szerkesztett képeivel szeretném megköszönni az upjersnek hogy ezen a fórumfelületen eddigis együtt lehettünk, dilizhettünk, garázdálkodhattunk. :D :) A képek Lunci kocsmájában voltak láthatók az off topikban mikor bolondoztunk.:D

KépKép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

és Gabesz jelmeze is ott volt, csak említésképp, senki nem volt kivonva a buliból :)

Kép

és hogy mindezt miért írom, nos izé...
hát arról van szó hogy kívánok a jövőben is sok türelmet, kitartást és erőt mert muszáj lösz :D mivel ott lesz a Dilibrigád a másik fórumon is :D és hát előre is szeretném megköszönni amit még nem tudom hogy mi lesz csak tuti hozzánk és a türelemhez fog kapcsolódni :lol: :oops: :D
Komolyra fordítva jó volt itt együtt a fórumon, köszönet nektek is ismerős-ismeretlen játékostársaim hogy sokszor mosolyt csaltatok az arcomra, majd odaát találkozunk. :) Itt, ezen belül az ÉKT fórumon:

https://hu.upjers.com/

:)

Ui.: még egy ajándék, a Dilibrigád és a többi fórumos emberke dobogós csoportképe

Kép

:lol: :lol: :D :)
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2016.01.23. 15:05

beállok én is a sorba....köszönöm az itt tölthetett éveket,hozzám való toleranciát,mindent az akkori modiknak,jelenleginek(Hangának) a sok kedves szavait és segítségét.sajnálom,hogy így és csak ezt köszönhetem,de a jövőbeni fórumra egyenlőre szép szavaim nincsenek.de legalább esély van általunk színesebbé tenni virtuálisan....khm... ezt köszönöm...
Kép

Vissza: “Általános”