Wellnes hiba

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Plumeria

Wellnes hiba

HozzászólásSzerző: Plumeria » 2014.05.28. 10:24

Sziasztok !

Ma fejlesztettem az úszómedencét 2. szintre. azóta (?) nem tudom kivarázsolni a betegeimet innen, mert nem jelenik meg a nyugágy amire rákéne kattintanom.
Mi a teendő ?

Köszi

Gabesz

Re: Wellnes hiba

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.05.28. 13:03

Olyan, mintha tényleg nem lenne oké, de persze ez csak egy elsőkörös privát vélemény.
Leadom hibajegyzékbe és a proggerek foglalkoznak vele (remélem 1-2 napon belül legkésőbb megszűnik a gond).
Köszi a türelmet!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Plumeria

HozzászólásSzerző: Plumeria » 2014.05.28. 14:52

Gabesz írta:Olyan, mintha tényleg nem lenne oké, de persze ez csak egy elsőkörös privát vélemény.
Leadom hibajegyzékbe és a proggerek foglalkoznak vele (remélem 1-2 napon belül legkésőbb megszűnik a gond).
Köszi a türelmet!

Szia Gabesz !
Megoldódott ... legalábbis magától eltűnt onnan mind a 2 beteg :D . Gondolom, ha ezek is kipancsolták magukat , akkor kiparancsolhatom őket én is ;)
Köszi !

zantara

HozzászólásSzerző: zantara » 2014.06.17. 16:14

Kérlek,segítsetek! Kb. 1 hónapjavan már Wellnes-em,de még egyetlen betegem sincs.Vettem mindent,ami elvileg kell az elinduláshoz,már mindent elolvastam szerintem a témában,de erre nem találok magyarázatot.Előre is köszi a segítséget! Flouna

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.17. 17:22

Nem volt még egy wellness-igényes beteged sem. Végezd el a beteg minden betegségének gyógyítását, majd tedd fel az ágyba, végezd el az összes minikezelést is, és ekkor a betegek egy részének a kórlapján megjelenik majd a wellness-igényre vonatkozó jelecske.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Bezsu

HozzászólásSzerző: Bezsu » 2014.09.19. 09:45

Pár napja vettem meg a wellness részlegemet, a szintnek megfelelő felszereltséggel. De eddig egy betegem sem jött vagy pedig rossz helyen keresem őket? Hol látom meg, hogy uszizni akar vagy kádfürdőzni? Most ott állok 5 nyugággyal, egy kádfürdővel és egy medencével üresen. Mi lehet az oka? Köszi a segítséged. ;)

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.19. 09:53

Lásd az előző bejegyzésem, tehát törekedj az összes minikezelés elvégzésére, és akkor ez a "jing-jangos" jelecske feltűnik (nem mindig, csak az esetek egy bizonyos százalékában) a beteg kórlapján, ez jelzi, hogy kedve támadt a betegnek wellnessezni is.

tzsuzsanna0

HozzászólásSzerző: tzsuzsanna0 » 2014.10.07. 19:39

Szia! Van egy emberke a wellnessembe ,és nem akar sem wellnessezni sem elmenni. Kérem rakjátok ki ,mert én nem tudom angry Köszönöm

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.10.08. 13:08

_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Kriszi80

HozzászólásSzerző: Kriszi80 » 2015.10.17. 17:53

Sziasztok segítséget szeretnék kérni, wellnes küldetésbe van egy olyan feladat, hogy "Kasszáztass legalább 20 olyan beteget, aki se gyógyszereket, se minikezeléseket nem kapott!" ezt én végig csináltam legalább egy 8 páciensen tegnap és nem számol semmit sem a rendszer? Mi a hiba mi a teendő? Nem jól értelmezem a feladatot? hiszen nem teszem fel a beteget tehát nincs kis kezelés, és gyógyszert sem kap. Vagy hiba van a rendszerbe. Segítséget előre is köszönöm.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”