probléma

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
szamoca07

probléma

HozzászólásSzerző: szamoca07 » 2012.11.20. 11:08

Sziasztok. Csak nekem van pár napja olyan problémám, hogy sem a gyógyszereket, sem a pácienseket nem tudom odahúzni, ahova akarom, csak nagyon nagyon sok próbálkozás után? Nagyon idegesitő.

monecs

Re: probléma

HozzászólásSzerző: monecs » 2012.11.24. 10:34

Szia!
Sajnos Pircsi néni boltjában ugyanez a problémám. Semmilyen gyógyszer nem marad a kosárban. Már töröltem a sütiket, de az sem segített. Gőzöm sincs mit tegyek. Biztos, hogy a számítógépen kell valamit állítani, mert a munkahelyem gépén ez működik, csak sajnos én hülye vagyok ehhez. Megköszönném én is a segítséget, mert így nagyon nehéz játszani. A böngészőm: google chrom. (Hátha segít ez az infó is.)

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.11.24. 11:59

Nem sütiket kell törölni, hanem gyorsítótárat, illetve google chrome esetén a következőket kell tenned:

- jelentkezz ki a játékból
- nyomd meg a Ctrl + Shift + Del billentyűkombinációt
- a megjelenő oldalon pipáld ki a következő opciókat: Letöltés előzményeinek törlése, Gyorsítótár ürítése, Cookie-k és egyéb webhely-, illetve plug-in adatok törlése -- ezt a hármat, a többit nem muszáj
- nyomd meg a böngészési adatok törlése gombot
- zárd be a böngészőt
- nyisd meg újra a böngészőt
- jelentkezz be a játékba

Ha esetleg rádiós egeret használsz, és kezd merülni az elem, az is okozhat gondot.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

TurkishTiger

HozzászólásSzerző: TurkishTiger » 2012.12.09. 08:12

sziasztok! olyan gondom van, hogy folyton megjelentik a csipogóra vonatkozó segítő tábla, amit sehogy se tudok eltüntetni. Újra kezdtem a játékot, építkezési problémák miatt, az elsőnél is gond volt ez, de akkor nem tűnt fel annyira, mint most, viszont a betegágyat nem tudom használni, van benne egy beteg, de a csipogós tábla miatt se kezelni nem lehet, se levenni onnan.
Köszi

Aniell

HozzászólásSzerző: Aniell » 2013.02.18. 19:50

Sziasztok!
Az orrcimpragya betegséget nem tudom a drótkefével kezelni, ugyanis hiába húzom rá a kis emberkére nem tesz semmit se. A többivel semmi bajom nincs mindegyik mindent kezel csak ez az egy amit nem angry
Kérek segítsetek, hogy mit tegyek!

Köszönöm

picurka4

HozzászólásSzerző: picurka4 » 2015.07.28. 06:21

Nekem az a problémám,hogy hiába vagyok prémium tag,nem kezeli a betegeket automatikusan,pedig ki van pipálva a beállításoknál.Tudna segíteni valaki? Köszönöm

nvivien

HozzászólásSzerző: nvivien » 2015.07.28. 12:11

Aniell írta:Sziasztok!
Az orrcimpragya betegséget nem tudom a drótkefével kezelni, ugyanis hiába húzom rá a kis emberkére nem tesz semmit se. A többivel semmi bajom nincs mindegyik mindent kezel csak ez az egy amit nem angry
Kérek segítsetek, hogy mit tegyek!

Köszönöm

Szia!

Van elég drótkeféd?
Esetleg volt előtte a rendelőben beteg? Én jártam már úgy ,hogy újból kellett töltenem a játékot ,mert üresnek mutatta a helyiséget ,mégis ott volt a beteg bent (beragadt).Próbáld újból betölteni a játékot és kiderül.Akkor talán tudod kezelni az orrcimparagyát,és behúzni a drótkefét a rendelőbe.

A második lehetőség :Esetleg van piros lámpa a rendelő bal sarkában,mert ha világít akkor még biztos nincs a beteghez rendelve a drótkefe.Ha pedig egyáltalán nem világít ,akkor már sikeres volt a drótkefe behelyezése.
Ugyanis csak 1xlehetséges 1 betegséghez ,1 gyógyszert rendelni.

Üdv:nvivien

nvivien

HozzászólásSzerző: nvivien » 2015.07.28. 12:27

picurka4 írta:Nekem az a problémám,hogy hiába vagyok prémium tag,nem kezeli a betegeket automatikusan,pedig ki van pipálva a beállításoknál.Tudna segíteni valaki? Köszönöm

Szia!
Nem értem mi a problémád igazán :(

Hiszen ha van prémium tagságod ,akkor sincs automatikus betegkezelés.Csupán annyi a prémium jelentősége,hogy látod egyszerre az adott betegnek a betegségét. A prémium tagság mellett is kell a betegnek a rendelőbe behúzni az adott betegségre a gyógyszert.Ha több betegsége van akkor egyszerre az összes betegségére kívánt gyógyszert.
Ha meg nincs prémium akkor 1 beteget ,egyszerre csak 1 betegséggel tudsz kezelni ,amikor lejár a kezelési idő,a következő betegségét is újból kell gyógyszerbehúzással kezelni.
Ennyi a különbség a prémium tagság ,és a prémium tagság nélküli kezelésnél.

Ha ezek nem segítettek,akkor kérlek töröld a böngésződben ,az előzményeket ,a gyorsítótárad,és a sütiket.
Majd töltsd be újból a játékod.Akkor esetleg ez is segít.

Üdv:nvivien

picurka4

HozzászólásSzerző: picurka4 » 2015.07.28. 13:37

Köszönöm a segitséget.

Ilona74

HozzászólásSzerző: Ilona74 » 2015.08.07. 09:10

Sziasztok! Nekem az a problémám,hogy nem tudok betegeket börzére küldeni. Tudtok segíteni? Köszönöm. Ilona74

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”